gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Tesettürlü nişanlık kıyafetleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tesettürlü nişanlık kıyafetleri tesettür kına kıyafetleri tesettürlü kına tesettür nişanlık elbiseleri 2010 yılının tesettürlü nişan kıyafetleri oldukça iddialı modeller.
    Modellere genel olarak bakıldığında işlemelere çok yer verildiği ve modellerin de gayet gösterişli olduğunu görüyoruz.

Eğer sizin de tercihiniz bu modellerden yanaysa diğer modellerede göz atmanızı tavsiye ederim çünkü tüm modeller gayet iddialı ve çok şık

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Kırmızı renkteki bu abiye özellikle kına gecelerine uygun olaraktan tercih edilebilir model çok hoş ve kırmızının tonuda oldukça güzel.:)

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    morlu kiyafetin ceketi cok hos,sadece ceketini tercih ederim.

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için saol

4. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar sağol canım

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşm için saol

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    pek hoşuma gitmedi modeller ama ynede emeğine sağlk canım....

Tesettürlü nişanlık kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişanlık abiye kıyafetler!

nişanlık abiye kıyafetler!

Abiye modelleri her daim özel günlerin aranılan ve tercih edilen giyim stili olmuştur. Her yaştan bayanların özel günler de tercih ettiği abiye modelleri nişan hazırlığı yapan bayanların da ilgi odağı olarak aranılan tasarımlar arasın da yer almıştır. Özellikle kendi arasın da nişan yapacaklar için tercih edilen abiye modelleri şık ve zarif tasarımlar ile yer almaktadır. Kısa biye modelleri,...
  2. çok şık tesettürlü kıyafetler!

çok şık tesettürlü kıyafetler!

tesettürlü kıyafetler tesettür kıyafetleri modern tesettür kıyafetleri şık kapalılar için kıyafetler Merhaba meleklerim... Tesettür kıyafet giyen sevgili " Meleklerimize ve misafirlerimize " harika tesettür kıyafet modelleri getirdik. Belki yeni bir tane kıyafete ihtiyacınız vardır ve bu modeller sizin ufkunuzu açabilir. MODELLERİMİZ İSLAMİ GELİNLİK MODELLERİMİZE BAKMAK...
  3. Tesettürlü Nişanlıklar

Tesettürlü Nişanlıklar

tesettür nişanlıklar tesettürlü nişanlıklar tesettür nişanlıkları tesetturlu nisanliklar
  4. Tesettürlü hamile kıyafetleri

Tesettürlü hamile kıyafetleri

tesettürlü hamile kıyafetleri tesettürlü hamilelikler tesettür hamile kıyafetleri tesettür hamilelik hamilelikler Tesettürlü hamileler için şık ve rahat hamilelik kıyafetleri
  5. Tesettürlü Nişanlık Modelleri...

Tesettürlü Nişanlık Modelleri...

tesettürlü nişanlık modelleri 2011 tesettür nişanlık modelleri 2011 tesettürlü kapalı türbanlı Daha evliliğe ilk adımı atacağı o gün, meleklerimiz masum oldukları kadar, kusursuzda olmalılar.Kapalı bayanlar için seçilmiş birbirinden şık nişanlılık modelleri.ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz.

Sayfayı Paylaş