gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları Arktadaşlarım sınava giren birisi olarak sınavın çok çok kolay olmadığının altını çizmek istiyorum. Merak ediyorum acaba KPSS Önlisans sınavına giren arkadaşlarım sizce bu sınav nasıldı yorumlarınızı merak ediyorum.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar orman sorusunun cavabı menteşe yöresi bence,arıcılıkla ilgili sorunun cevabı çeşitli yörelerde çiçek olmasımıydı acaba emin olamadım matematikte 3 çeşit topun cevabı 1/7 miydibirde 4 kalem sorusunun cevabı neydi bilen birisi cevaplarsa sevinirim

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben bir senedir deliler gibi çalışıyorum hani geçmiş yılların denemelerini hep çözdüm ama ne bilim bu tarih ve coğrafya sorularını kim nasıl harcamış yemin ediyorum ki emeğime yanıylorum. benim içinde kötü geçti.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vallahi tarih için kolaydı ve çalışan için rahatlıkla yapılabilirdi diyebilirim de matematik için aynını söyleyemiyorum ne kadar zordu be kardeşim ya. Kim hazırlamışsa iyi kazık oldu bizlere ve ben gibi dnüşünenlere...

22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 22 Eylül Günlük Burç Yorumları

22 Eylül Günlük Burç Yorumları

22 eylül burc yorumu 22 eylül burç günlük burç yorumu burc yorumları günlük yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Haftabaşını son derece yoğun bir tempo içinde karşılayacaksınız. Hem Pazartesi sendromu hem de sizi bekleyen birikim bunalmanıza yol açabilir. Neden yardım istemeyi bu kadar gurur meselesi haline getiriyorsunuz? Şu sıralarda kendinizi çok yalnız, hatta ?unutulmuş? hissediyor...
  2. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
  3. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

Kızlar 22 eylül 2012 yılında çıkmış olan kpss önlisans soruları acaba yayınlan dı mı yayınlanmadı ise lütfen yayınlandığında buraya bana yazar mısınız merak ediyorum teşekkürler.
  4. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Ya arkadaşlarım bugün sınava girdim de acaba bu sonuçları hangi linkten nereden öğrenebilirim ve ne zaman açıklanacak. İnşallah başarılı olmuşumdur inanılmaz merak ediyorum :S
  5. 22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

22 eylül burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 eylül 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle 22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 22 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda...

Sayfayı Paylaş