gebe
  1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

23 yaşımsın..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

.................

Son düzenleme: 28 Şubat 2009
  2. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 23 yaşımsın..

SEBEBIM
    Geldiğinde Yoksam Eğer
    İnmiyorsam Ellerine Yanaşan Dokunuşlardan
    Bil Ki
    Seni Özlemeye Gitmişim....
    EMİN OLABİLİRSİN,
    GİDİŞLERİN HER DEFASINDA SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEMİŞİMM[​IMG][​IMG][​IMG]

Ne Zaman Dönerim Bilmem...

5. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 23 yaşımsın..

Dündü beni sevişLerin, Yine dündü gülüşlerim..

Yaşlar süzülür yanaklarımdan, Düşer kaşlarım.Yıkılır köprülergözlerim, Ağlarım, ağlarım.. Sana beni hatırlatan hiç bir izbırakmadın.Oysa ben her adımda seni hatırlarım.

Kaçış hikayelerim gelir kalemimin ucuna Defterimin başında adınısayıklarım. Susamadım. Durduramadım heyecanımı. Açmadım penceremi,güneşe izin vermedim .. Kamaştırmasın gözlerimi.. Rüyamada vursalarbana canım acır ağlarım. Kesilse elim kanar parmağım,
    Kaçsam yorulurum, Düşsem...
    Bu yüzden sadece rüyamda sevdim seni.
    Duyduğum bütün haz gerçekti.
    Rüyaydı, hayaldi ama yalan yoktu dünyamda "Rüyamda"..
    Bu yüzden sadece rüyamda dokundum sana, sadece rüyamda söyledim sevdiğimi...
    (yarim)

23 yaşımsın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 23 Eylül - 23 Ekim Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim Terazi Burcu

terazi burcunun ilkesi nuray sayarı 2011 burç yorumları nuray sayarı 2011 terazi burç yorumları burcu Şifre: Güzellik, denge ve uyum yaratmak için başkalarıyla işbirliği yapmalıyım. İlke: Denge Olumlu uygulama: Diplomasi Olumsuz uygulama: Kararsızlık Özellikleri: Bağlantı kuran, paylaşımcı, işbirlikçi, uyumlu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, dengeli, tartan, adil, tarafsız, nazik,...
  2. Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi

Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi

sinem kobal, evleniyor, evlendimi, evlenecek, haberleri "Açev"in şenliğine katıaln ünlülker arasında Sinem Kobal da vardı Melek'lerim. "Ne zaman evlenecek siniz?" sorusuna bakın ne cevap vermiş Sinem :) Geçtiğimiz yıllara nazaran ünlü katılımının az olduğu şenlik yine AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) yararına gerçekleşti. İclal Aydın etkinliğe 9 yaşındaki kızı Zeynep...
  3. Yaş...

Yaş...

YAŞ 5: Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının, beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim. YAŞ 7: Meşrubat içerken gülersem, içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim. YAŞ 12: Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun, bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim. YAŞ 13: Annemle babamın el ele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin, beni daima mutlu ettiğini öğrendim. YAŞ 15: Bazen...
  4. Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi!

Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi!

Bu sayfa; Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü standup yıldızı Cem Yılmaz 23 Nisan'da tam 40 yaşına bastı. Doğum gününü ve 23 Nisan Çocuk Bayramını twitter hesabından kutlayan Yılmaz çocuklar için de mesaj attı... Twitter'da yaklaşık 3 milyon 900 bin takipçisi olan Yılmaz, şahsi, Twitter hesabına "Bayramınız kutlu...
  5. Johnny Deep 23 Yaş Küçük Sevgilisiyle Nişanlandı!

Johnny Deep 23 Yaş Küçük Sevgilisiyle Nişanlandı!

johnny deep, johnny deep haberleri, johnny deep sevgilisi Sevgili melekler, dünyada hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Karayip Korsanları filminin unutulmaz oyuncusu Johnny Deep, kendisinden 23 yaş küçük sevgilisiyle nişanlandı. Uğruna 2 çocuğunun annesi şarkıcı Vanessa Paradis'ten ayrıldığı sevgilisi oyuncu Amber Heard 27, aktör ise 50 yaşında. Ünlüyüm, karizmayım, herkes...

Sayfayı Paylaş