gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

34 haftalık hamileyim ve kızım su çiçegi çıkarıyor.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 28 yaşındayım ve 34 haftalık hamileyim kızım su çiçeği çıkarıyor bana ve bebeyime geçermi yada bebeyimde sorun çıkarırmı bu durum neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

34 haftalık hamileyim ve kızım su çiçegi çıkarıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su ile çiçegin aski

su ile çiçegin aski

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pınar Altuğ ve kızı su

Pınar Altuğ ve kızı su

pınar altuğ kızının son hali pınar altuğun kızı su altuğ kızı su altuğun son hali kaç yaşında pınar altuğ kızı, su, ne zaman doğdu, kaç yaşında, su bebek, son hali, hakkında merak ettiğiniz herşey pınarın bu röportajında arkadaşlar. Güzel oyuncu ve sunucu Pınar altuğ, yıllardır magazin dünyasında sadece başarılarıyla ve sakin özel hayatıyla yer almıştır Melek'ler. Pınar Altuğ Atacan, hem...
  3. Kaç haftalık hamileyim kızlar nasıl hesaplayacam

Kaç haftalık hamileyim kızlar nasıl hesaplayacam

Kızlar selamlar ben şimdi kaç haftalık gebeyim. Hamileliğimi nasıl hesaplayacağım. Benim yerime sen hesapla :) Ay heyecandan ne yaptığımıda bilmiyorum ya şimdi olay şöyle anlatayım size gebelik testi yaptırdım ve hamile olduğum çıktı kan testide yaptırdım. Ben en son geçen ayın 26 sında adet olmuştum. Şimdi hamile olduğuma göre ( 26/08/2011 regl tarihim ) şimdi kaç haftalık hamile oluyorum ?
  4. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  5. Gebelikte 34 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 34 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 34.hafta itibariyle günlük aktivitelerinizi yapmanız daha da zorlaşacaktır. Karnınızın ortasında ezilme veya sıkışma hissi oluşacaktır. Toplumumuzda yaygın olarak Gebelikte 34. haftandaki kadınlar bedenleriyle ilgili yorumlanırlar. İnsanlar sizin hakkınızda fikirler yürütecek; çevrenizdeki herkes bir uzmanmış gibi sizi değerlendirmeye başlayacaktır. Tüm bunlara gülümseyin ve...

Sayfayı Paylaş