gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

37 yasındayım ıkıncı gebelıgımı yasamak ıstyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

37 yasındayım ıkıncı gebelıgımı yasamak ıstyorum sekerım cok yuksek cıktı ınsılune basladım 32 sabah 20 aksam yapıyorum aclık sekerım 160-130 arasında gelıyor toklu 170-200 gelıyor acaba artık gebe kalabılırmıyım yasımıtıbarıyla acele etmelıyım lutfen yardım edın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

37 yasındayım ıkıncı gebelıgımı yasamak ıstyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSNde depremi yasamak

MSNde depremi yasamak

- sallanıyoruz! * evet - halaa sallanıyoruz!! * evet - oha la halaa sallanıyruz!!! Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi oha la hala sallanıyoruz!!! god size bir titreşim gönderdi _______ - noooluyo - salandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha la yok o kadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi * sallanıyoruz galiba. -evet gene...
  2. Kayseri de yasamak:)

Kayseri de yasamak:)

kayseri manzara kayseri manzara resimleri kayseride yaşamak ben 8 yıldır Kayseri de yaşıyorum . öyle güzel bir şehrimiz ki.tarihi güzellik mi desem doğal güzellik mi desem var da var hem sanayisi gelişmiş kalkınmış sehirler arasında sayılan Kayseri de bir KAPUZBASI ŞELELERİ var ki tam bir dinlenme kamp yapma ve ailece gezilecek yerlerden Kayseri ye gelip de görmeden gitmeyin evet biraz ulasımı...

Sayfayı Paylaş