gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

4 Aylık bebek gelişimi

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi

Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar.

Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:)

Güler
    Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar.
    Siz onunla konuşunca “uuu, buuuu” diye tepkiler verir.

Bir oyuncağı kavrayabilir
    Karınüstünden sırtüstüne dönebilir

baba,mamagibi sesleri taklit eder

İlk dişi patlar
    Katı yiyeceklere hazır olabilir.

4 Aylık bebek gelişimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme 4 aylık bebek beslenme saatleri 4 aylık bebek beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenmesi 4 aylık bebeğin beslenme şeması 4 aylık bebeğin beslenme programı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Bebek bakımı elbette ki oldukça zor ve incelik ister. Zorluklarla hamile kaldığınız ve canınızdan can koparak doğurduğunuz bebeğinizin sağlığı...
  2. Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Merhaba arkadaşlar. Benim bebeğim 4 ayına girecek sizden bu konuda bilgi ve öneri istiyorum. Henüz ilk anneliğim olduğu için çok heyecanlı ve acemiyim :) Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır? Tecrübeli annelerden bilgi bekliyorum.
  3. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  4. 4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

Bir yerde okumuştum şimdi ara tara bulamıyorum.Melekler bana yardım edermisiniz,Ahmet Maranki 4 aylık bebekler için mama tarifi vermişti nasıl bulabilirim acaba ?
  5. 3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)

Sayfayı Paylaş