gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben 4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum doktora gitmek için eşimi bekliyorum sizce nedir düşükmü yaptım ne olur yardım:((((((((

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer parçalar tavuk eti gibi beyaz ve kanlıysa büyük ihtimal ne yazık ki düşük yapıyorsun... Her kanamayı haifife almamak gerekiyor çünkü kanamayı bırakın leke bile düşük habercisi olduğundan mutlaka uzmana vakit kaybetmeden görünmekte fayda olacaktır. Bence sende hemen eşini ara ve doktora gidin. Eşin gelene kadar uzanıp ayaklarını yukarı doğru kaldırıp öylece bekle inşallah düşük değildir....

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    allah yardimcin olsun canim,icini ferah tut..

4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Kanamasında Parça Gelmesi

Adet Kanamasında Parça Gelmesi

adet kanamasında parça gelmesi adet kanamasında et parcası gelmesi Merhaba arkadaşlarım dün gece başıma bişey geldi. böyle fındık büyüklüğünde et parçası ama tam olarak kan pıhtısı değil, ten renginde ete benziyordu ya bütün geceyi uykusuz geçirdim lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor ?
  2. 4   haftalık   HAMİLEYİM    :)

4 haftalık HAMİLEYİM :)

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu :hamileyim:
  3. Hamileyim kanamam var nedeni ne olabilir?

Hamileyim kanamam var nedeni ne olabilir?

gebelikte kanama ,hamilelikte kanama,gebelikte zamansız kanama,hamilelikte kanma zararlımıdr,gebelikte kanamanın nedenleri,gebelikte kanama hakkında bilgiler Gebeliğin herhangi bir döneminde kanama olması, nadir görülen bir durum değildir. Önemli olan kanamanın nedeninin bulunmasıdır. Gebeliğin ilk yarısında olan kanama ile düşük, dış gebelik veya mol gebelik söz konusu olabilir. Gebeliğin...
  4. Hamileyim kanamam var ne yapmalıyım?

Hamileyim kanamam var ne yapmalıyım?

hamilelikte neden kanama olur,hamilelikte kanama nedenleri,hamilelikte kanama sebepleri,hamilelikte görülen kanamalar zararlımıdır,hamilelik döneminde kanama hakkında bilgiler Hamilelik döneminin başlamasının ardından görülen vajinal kanamalar hekimler tarafından dikkatle incelenmektedir. İlk 3 aylık dönemde görülen kanamalar adet görme şeklinde olabileceği gibi düşük riski...
  5. Hamileyim kanamam var nedeni nedir?

Hamileyim kanamam var nedeni nedir?

Bu tür kanamalar döllenmiş yumurta rahim duvarına yerleşirken gerçekleşebilir. Bunlar çok hafif kanamalardır ve 2-3 gün sürer. Fakat bu kanamanın uzun sürmesi de sıra dışı bir olay değildir. Yerleşme kanaması gerçekleşirken gelen kan, regl döngüsündekine benzemeyerek, açık pembe ya da kahverengidir. Genellikle bu kanama ilk anda farkedilmez.Bu kanama çeşidi hem en çok görülen hem de en az...

Sayfayı Paylaş