gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Öyle saçlar istiyorsun ki hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model Seç beğen uygula Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp bakım kremi sürdükten sonra arkadan ör ve tel tokayla topla

2adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp alttan sabitleştir

3adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık

Düz saçlar için

2 dakika

1adım: Saçlarının hacimli görünmesi için kuruyken tarayıp bolca spreyle

2 adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla

3adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Dalgalı saçlar için

5 dakika

adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula
    adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp uçlarına küçük lastik tokalar tak
    adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt

2adım: Arkadan aldığın bir tutamı diğer kalın tutamın etrafında döndürüp tel tokayla sabitleştir

3adım: Saçlarının daha yumuşak olması için elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür

Orta boy saçlar için

1adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür

2adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla

3adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir

Son düzenleme: 27 Eylül 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi hoş da sprey olayı beni bozar :D

3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  4. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel paylaşım ..dalgalı saçlar işime yarar sanırım

5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

saç modelleri ve yapılışları saç şekilleri ve yapılışları okul modelleri erkek okul için Benim bazen ihtiyacım oluyo...Hep aynı şekil de olmaz dimi ama...Bunlar da baya basitmiş..Acaba güzül durumu ki???? Denemk isteyenler denesin sonra buraya yazsın... Ben de belki ilkini denerim:dil: 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın,...
  2. 5 Dakikada Pedikür

5 Dakikada Pedikür

[CENTER]5 dakikada muhteşem ayaklara sahip olmanızı sağlayacak tüyolar! Açık ayakkabı giyme mevsimi geliyor. Artık ayaklarımıza çok daha fazla özen göstermemiz gerekecek… Eğer sizde pediküre gitmeye vakit ayıramayanlardansanız, işte size 5 dakika muhteşem ayaklara sahip olmanızı sağlayacak tüyolar! Havaların ısınması, artık kalın paltolar ve çizmelerden kurtulacağımız anlamına...
  3. 5 Dakikada Pratik Makyaj

5 Dakikada Pratik Makyaj

pratik makyaj pratik makyaj önerileri Kusursuz bir makyaj zaman gerektirir melekler :) Ancak özel bir gecede iyi bir görünüm için size normal şartlarda yarım saat bile yeterli olur. Bazen de elinizi her zaman olduğundan daha çabuk tutmanız gerekebilir. Peki böyle bir durumda ne yapacaksınız ? Aslına bakarsanız eliniz biraz çabuksa, size tavsiye edeceğimiz önerilere uyarak tam 5 dakikada...
  4. 5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri!

5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri!

5 dakikada saç modelleri, hızlı saç modelleri, çabuk saç modelleri Sevgili melekler, günümüzde en kıymetli şey zaman. Bugünkü hızlı yaşam şartlarında bir dakikanın bile önemi varken, kendimize ayırabileceğimiz vakit de kısaldıkça kısalıyor. Kimi zaman hobilerimizden kimi zaman da uykumuzdan fedakarlık ederek kendi bakımımıza zaman ayırdığımız bu zamanda sizler kolaylıkla uygulayabileceğiniz...
  5. 5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014

5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014

kolayca yapılabilecek saç modelleri, pratik saç modelleri, çabuk yapılabilecek saç modelleri Çok yoğunsunuz, hayatınız koşturmacayla geçiyor. Belki çalışıyorsunuz, belki çocuklarınız tüm vaktinizi alıyor, kendinizle ilgilenmeye, kendinizi birazcık olsun şımartmaya dahi vaktiniz yok ve dışarı çıkacaksınız. Bir mucize olsa da şu pırasa saçlarıma sihirli bir değnek dokunsa diyen Meleklerimiz....

Sayfayı Paylaş