gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. Sınıf Dpy Puan Hesaplama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

5. Sınıf Dpy Puan Hesaplama nasıl oluyor lütfen bana 5. Sınıf Dpy Puan Hesaplama konusunda yardımcı olun kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

5. Sınıf Dpy Puanı Hesaplama
    Netiniz şu şekilde hesaplayabilirsiniz: Doğru cevap sayısı- (yanlış cevap sayısı/3)

5. Sınıf dpy puanını hesaplamak için;
    (Matematik netiniz * 3.025) + (Fen netiniz* 2.643) + (Türkçe netiniz * 4.387) + (Sosyal netiniz * 2.791) + 181.427:Sınav puanınız

5. Sınıf Dpy Puan Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Puanı Hesaplama

KPSS Puanı Hesaplama

kpss, puan hesaplama, kaç puan aldım, kpss hesaplayıcı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, KPSS puanınızı merak ediyorsanız,resme tıklayarak doğru-yanlış sayınızı ve puan türünüzü yazıp puanınızı öğrenebilirsiniz..
  2. 5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

Selam değerli anneler ve sevgili öğrencilerimiz. 5. 6. 7. 8. 9 sınıflardan birisine gidiyorsanız aşağıdaki şekilde taktir yada teşekkür alacağınızı hesaplayabilirsiniz. 2011 Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması aşağıdaki formüle göre yapılır; Okulların Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin...
  3. 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)
  4. YGS Puan Hesaplama 2012

YGS Puan Hesaplama 2012

YGS Puan Hesaplama 2012 hakkında da bilgi ve yardım istiyoruz sizden
  5. 2012 YGS Puan Hesaplama

2012 YGS Puan Hesaplama

2012 YGS Puan Hesaplama hakkında bilgi verin bana, şimdiden tşkler diyorum.

Sayfayı Paylaş