gebe
  1. Limpid.

Limpid. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

6lı günlerde regl olunca

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında Limpid. tarafından paylaşıldı.

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sen ŞEVVAL ORUCUNDAN bahsediyorsun sanırsam,şevval ayınının içinde tutulan oruca şevval orucu denir 6 günü tam tutarsan daha efdaldir

6lı günlerde regl olunca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  2. regl günlerine göre yaşayacaklarımı

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor .... ben sureklı...
  3. Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal günümden 3 gün erken adet oldum ama 2 gün sürdü bugün üçüncü gün çok az kan gelio anormal derecede halsizlik yaşıyorum. hamile olabilirmiyim?
  4. 13 Gün Regl Geçikmesi

13 Gün Regl Geçikmesi

Selam melekler Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?
  5. sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

selam hanımlar 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım ama henüz regl olmadım sezeryan sonrası ne zaman regl olurum aranızda sezeryanla doğum yapanlara soruyorum sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız

Sayfayı Paylaş