7 yaşındaki kızın sünneti!

Burda sadece Kürtleri ön plana cikarmak cok sacma, bunu Afrikanin müslüman halkida yapiyor ve hic de yeni bir olay degil. Yillar önce suan afrikali ünlü bir bayana bunlar yapilmis ve oralardan kacmis, Filmi ve Kitabi bile var...Bunlari yapma sebebleri, kadinin cinsel iliski halindeyken zevk almamasi icindir...

kız sünneti

ben kız sünneti oldum ilk acıttı ama sonr a artık iyi. 34yaşımdayım 16 yaşımda oldum anlatıyım dua ettiler. bıçağı yakıp kestiler....

evet bende bizzati şahit oldum ben uzun zaman önce ıraka gitmiştim orda bir kızın bana dedikleri şöyleydi annemde sünnet oldu bende ve burda bütün kızlar olur demişti şoka girmiştim yaaa

Burda yine basit bir anlatimdan ibaret... Cocuklara yapilan bu iskenceyi birde kendi agizlarindan dinleseniz omur boyu mutsuz olmak nasilmis.. ogrenip boyle bir kulturumuz olmadigi icin sukrederdiniz..:d040:

Burda sadece Kürtleri ön plana cikarmak cok sacma, bunu Afrikanin müslüman halkida yapiyor ve hic de yeni bir olay degil. Yillar önce suan afrikali ünlü bir bayana bunlar yapilmis ve oralardan kacmis, Filmi ve Kitabi bile var...Bunlari yapma sebebleri, kadinin cinsel iliski halindeyken zevk almamasi icindir...

evet dediğin cok doğru. Filmi izlemek isteyen varsa ismi 'desert flower' tavsiye ederim

Geri