gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

9,90 bune kardeşim

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Meleklerim benim acayip itarazım var.Bune kardeşim 9,90 10,90 20,99 lar bizde kanıyoruz ama .Sanki düz 10 olsa daha pahalı öle görünce 9,90 10,90 ları almayasım geliyo.Burdan yetkililere sesleniyorum itarazım war asabiyim ben yapmayı böle kandırmacalar..

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çook haklısın cenımm ya geçenlerde bi hırka aldım 59,90 çizme aldım 149,90 sanki çook fark varda bu yıl tüm reyonlar öyle :deli:

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ne ucuz :ehi: 60 olsaydı almayalım 150 olsa almazdın demi çizmeyi :DŞaşıp kalıyorum

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi ya çok haklısın ben hep bu yüzden çok para harcıyorum aaaaaaaaaa baksana 9 tl diye düşünüyoruz hemen atlıyorum :S birinin dur demesi lazım artık bu küsüratlara ..

Ayrıca hayatım rep inde hazır hakketin bence konunla..

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekürler hayatım.Bencede alışverişlere fren yapın bu yüzden çok büyük kandırılıyoruz.

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    9,90 yapıyolar çünkü 10 olsa alamayacağımızdan korkuyolar

9,90 bune kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaw bune simdi adını biz koyalım

yaw bune simdi adını biz koyalım

ben daha bunun adına bişey uyduramadım yorumu size bırakıyorum conversetolon olabilir mi ay çok mu sacma oldu:hhh:
  2. 90 bin Sarıkamış şehidi anıldı

90 bin Sarıkamış şehidi anıldı

Sarıkamış Harekâtı'nın 94. yılında, eksi 40 derecede donarak şehit olan 90 bin asker için 5 bin kişi Allahuekber Dağları'na tırmandı. Dün eksi 10 derecedeki yürüyüşte protokol 150 metre yürüyüp tırmanışı gençlere bıraktı. Kars Valiliği'nin organizasyonuyla Sarıkamış ilçesinin Kızılçubuk köyünden başlayan anma yürüyüşüne, Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, AK Parti Kars...
  3. Dolmuşmuş bune kardeşim

Dolmuşmuş bune kardeşim

Bugün şöyle bi dışarı çıkıp bişeyler alayım dedim.Dolmuşa bindim aman Allahım buda ne dolmuş ya adı üstünde hemde ne dolmuş inene kadar çıldırdım.İtiraz ediyorum şu dolmuşlar dolmasın artık !!!Bune ya küçücük arabaya 50 kişi belki.Yada dolmuşa bincek vatandaşlar önce bi güzel duş alsın o üstündeki ter kokusunu atsın öyle binsin.Aman Allahım ne koku ne koku ya kardeşim insan için çıkıyosun...
  4. 90 Hangi Ülkenin Kodu

90 Hangi Ülkenin Kodu

90 Hangi Ülkenin Kodu biliyorsanız kodun hangi ülkeye ait olduğunu lütfen banada yazın.

Sayfayı Paylaş