gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

A Sultanım İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ah sultanım sen var iken a sultanım sen var iken A Sultanım Sen var iken Ya ben kime yalvarayım?
    İsmin Gani Settar iken
    Ya ben kime yalvarayım?
    Her dem aba puş eyleyen
    Türli derde duş eyleyen
    Yunus'u bi huş eyleyen
    Ya ben kime yalvarayım?

A Sultanım İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayı

Ayı

Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni...
  2. Ata

Ata

Rüyasında ölmüş atalarını gören kimsenin atalarının ruhlarına dua etmeleri gerekmektedir. Veya eskiyle ilgili bir olay ortaya çıkacak demektir. Başı sıkışan biri rüyasında böyle bir yakınını görürse kısa bir süre içinde sıkıntısından kurtulur.
  3. Sultan

Sultan

mülkün gerçek sahibi Allahü Teala'ya; Sultanı hoşnut ve güleryüzlü görmek, ilahi ceza ile rüya göreni korkutan kimseye yahut Allah'ın rızasına erdiren işleri yapmaya, Sultanı gazaplı görmek namaz ve diğer emirlerdeki eksikliğe ve masiyet işlemeye, Sultaan olduğunu görmek ehli için mülke ve saltanata ermeye, ehli olmayan için, onun bulunduğu toplumda, alim ve takva ehlinin dışındakilere zarar...
  4. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri

nur aysan mahidevran sultan mahidevran sultan resmi nur aysan biyografi boyu Nam-ı değer Mahidevran Sultan Nur Aysan'ı daha yakından tanıyalımmı kızlar...Ben çok beğeniyorum Nur Aysan'ı özellikler saçlarına bayılıyorum:D:D Nur Aysan biyografisi ve resimleri :tik: Doğum Tarihi : 12.11.1980 Doğum Yeri: Duisburg Almanya Boy : 169cm Kilo : 51 Göz Rengi : mavi Saç Rengi : kumral...
  5. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

belda aysan mahidevran sultan muhteşem yüzyıl mahidevran sultan Aşk-ı Memnu dizisinin Peyker'i, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan'ı güzel oyuncu Nur Aysan eşinden sessiz sedasız boşanmış... “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Aysan, borsacı eşi Murat Aysan’dan sessiz sedasız boşandı. Eşinden hiçbir talepte bulunmayan oyuncu, sadece ‘Aysan’ soyadını istedi Anlaşamıyoruz...

Sayfayı Paylaş