gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Abad İsminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Abad isminin anlamı, manası tam olarak ne demektir meleklerim yardım edin banaaaaaaaaaaa şey gibi oldu ya oğlumu verin banaaaaa :D:D:D:D

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Abad İsminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semanur İsminin Anlamı

Semanur İsminin Anlamı

semanur isminin anlamı semanur anlamı semanurun isminin nedir semanurun nedir Semanur ismini kız bebeklerde çok duyarız sıklıkla konulan bir isimdir peki Semanur isminin anlamanı hiç merak ettiniz mi?İşte anlamı: Nurlu gökyüzü 1. İşitme, duyma. Musiki dinleme. 2. Gökyüzü. 3. Felek. 4. Mevlevilikte musiki eşliğinde icra edilen dönme hareketi.
  2. Zehra İsminin Anlamı

Zehra İsminin Anlamı

zehra isminin anlamı zehranın anlamı zehra isminin nedir zehranın nedir Hülya Avşar doğum yaptığında çok ilgi görmüştü ve merakla kızına ne isim verecek diye insanlar beklerken o son derece sade ve diğer sanatçılar gibi modern isim modasına uymayarak eski isimlerden Zehra'yı vererek insanları şaşırtmayı başarmıştı. Peki Zehra isminin anlamını hiç merak ettinizmi işte cevabı: Zehra Arapça...
  3. irem isminin anlamı nedir

irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D
  4. Ebsar İsminin Anlamı

Ebsar İsminin Anlamı

ebsar ne demek ebsar isminin anlamı Hergün çocuklara konulan isimlerde farklı birşey duyuyoruz melekler :) Eskiden Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin, Mustafa konulurken, şimdi isimler hayli değişti. Yanlış olan insanların Kur'an'da geçiyor diye Kur'an-ı Kerim'de ki her kelimeyi isim olarak koyabileceklerini zannetmeleri. Ona bakarsanız kafir kelimesi de geçiyor, şeytan kelimesi de. Velhasıl, isim...
  5. Fecir İsminin Anlamı Nedir

Fecir İsminin Anlamı Nedir

Fecir İsminin Anlamı Nedir ? Kızlar fecir ismi ne anlama geliyor siz daha önce hiç duydunuz mu fecir ismini?

Sayfayı Paylaş