gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eylül isiminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eylül anlamı eylül anlamı nedir ün ün nedir eylülün tam olarak anlamı nedir ay ismi biliyoruz ama başka bi anlamı var mıdır ???

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli misafirimiz eylül isminin çok fazla anlamı olmamakla beraber aşağıdaki şekildedir.
    Güz'ün başlangıcı,
    sonbaharın ılk ayı,
    Eylül süryanice aylül kelimesinden gelir üzüm veya üzüm mevsimi demektir
    üzümler bu mevsimde yetiştiği için 9. Ayın ismi olmuştur.

Eylül isiminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Eylül

Keremcem - Eylül

Senden aldım yine ilhamı Yüzünden aldım gözümden gitmiyor aşkım Bekleme kendini göster Benden aldın beni bitanem Götürdün ama uzaktan olmuyor aşkım Bi haber kendini gönder Eylülün ortasında ha yak beni yağmur öncesi Kırmızılar içinde güller kıskanır seni Ey aşk nihayet Kalmadı yarama basmayan Gül yerine diken kokladım Çal kapıyı gel yar yine Aşkına nihavent şarkılarla avundum...
  2. Eylül işte..

Eylül işte..

Eylül... Fersude sonbaharların giriş kapısı... İlk yaz rüzgârından alınmış bir hızla savrulan düşüncelerin, hoyrat hayallerin ve avare zamanların yorgunluğu, kırgınlığı, pejmürdeliği içinde yeniden derlenip toparlanması gereken hayatın rengi... Ve yeniden başlamanın yorgun ritmini hatırlatan yağmurlar... Bölük pörçük hatıralar, kırık dökük sevinçler... Şiir kılığında gelen acı... Eylül...
  3. Anlamı Yanlış Bilinen Ve Kötü Anlamlı İsimler (Bebeğine İsim Arayanlar Önce Okusun )

Anlamı Yanlış Bilinen Ve Kötü Anlamlı İsimler (Bebeğine İsim Arayanlar Önce Okusun )

anlamlı isimler reyyan isminin anlamı elvin ne demek elvin isminin gerçek anlamı Burada yazılan bir çok ismi ben de beğeniyordum arkadaşlarım.Ama bu yazıyı okuyunca gerçekten çok şaşırdım.Vallahi isim koyarken iyi araştırmak gerekiyomuş bunu daha iyi görmüş oldum.Siz de okuyun ve bebeğinize isim koyarken daha dikkatli olun... Aleyna Çocuklarına Kuran-i Kerim'de geçen bir isim koyma...
  4. anlam

anlam

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

Sayfayı Paylaş