gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşimle adetimin 7.günü ilişkiye girdik şu an 1 hafta geçti ve kasıklarımda ağrı ve akıntı war bir de sabah uyandığımda aşırı bel ağrısı oluyor.acaba hamile olabilirmiyim ya da ne zaman test yapmam gerekir ne zaman belli olur:???

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edermisiniz?

yardım edermisiniz?

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?
  2. Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Kızlar şimdi yazıyorum lütfen sizdende yorum bekliyorum ben en son 15 mayısta adet oldum 24 günde bir adet oluyorum normalde hesaplayıcılara göre(internetteki) haziran 8 de olmam lazım ama olamdım su gibi akıntım var kasıklarımda batmlar oluyo belim ağrıyo miğdem bulanıyo baya acaba hamile olabilirmiyim çatlıcam meraktan biriniz bişi söleyin neolur:(
  3. acaba hamile olabilirmiyim?

acaba hamile olabilirmiyim?

Kızlar ben en son geçen ay adet oldum ve adetimin üzerinden 3 gün geçti test yaptırdım ama hamile değilsin dedi test bana şu eczanelerden alınan gebelik testinden yaptırdım. Ama adetim geçti acaba stres mi yaptım ki hamile olabilir miyim kızlar lütfen yardım edin bana ya çok istiyorum hamile kalmayı çoooook :S
  4. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş