acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Belirtiler her ne kadar hamilelik belirtileri olsada en garantili sonucu almanız için bana göre gebelik testi uygulamanız gerekiyor emin olmak adına...

Bazen psikolojik etkenlerde regl düzensizlikleri yapabiliyor.en iyisi test:tik:

gözün aydın canım benim Allah analı babalı büyütsün diyelim şimdiden:)Darısı tüm bebek isteyen herkesin başına olsun

amin canım.tüm isteyenlerin olur inş..bende inş saglıklı bi bebek dünyaya getiririm...şimdiden başladı kendi varlıgını hissettirmeye...:)

merhaba kızlar nasılsınız .........? ben eski üyeyim ama bayadır girmiyorum nete.. size br sorum olucak hailelik belirtisi yaşamadan hamle kalan var mı ? benim hastalık belirtilerim adetimden 10 gün önce başlardı ve şuan hiç bi belirtimyok göğüslerim hiç ağrımıyooo ve kasılarımdada hiç bi ağrım yokk .adetime 34 gün var sizce işey labilir mi bu ay ...?? çok merak ediyorum arkadaşlar lütfen yazın hamilelik belirtisi olmadan hamile kalan var mı?
1.5 senelik evliyim ve bebeişim gelsin istiyorum artıkk .... gel bebek tıpış tıpış gell ...:)

merhaba kızlar nasılsınız .........? ben eski üyeyim ama bayadır girmiyorum nete.. size br sorum olucak hailelik belirtisi yaşamadan hamle kalan var mı ? benim hastalık belirtilerim adetimden 10 gün önce başlardı ve şuan hiç bi belirtimyok göğüslerim hiç ağrımıyooo ve kasılarımdada hiç bi ağrım yokk .adetime 34 gün var sizce işey labilir mi bu ay ...?? çok merak ediyorum arkadaşlar lütfen yazın hamilelik belirtisi olmadan hamile kalan var mı?
1.5 senelik evliyim ve bebeişim gelsin istiyorum artıkk .... gel bebek tıpış tıpış gell ...:)

canim benim arkadsimda taze hamile, ondada hic bi belirti olmadi, doktora kontrole gittiginde ögrendi hamile oldugunu, (ama ögrendikten sonra belirtiler basladi , birden halsiz, yorgun oldu, orasi burasi agridi :dil:)

ay bilmiyorum inş bebeişim gelir bu ayyyyy çok yeme isteği varr o kadar başka hiç bişey yok normalde adet olucağım zaman 10 gün öncede göğüslerde ağrı belde ağrı olurdu şimdi hiç bişey yok 23 de hasta olmamlazım bakalımne olucakk dua edin beni için ...:)

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var buna 11 mart ta adet oldum adetim bittikten bi 5 gün sonra lekelnme oldu arada sag kasıgıma igne batıyomuş gibi oluyo ve 5 gündr çok halsizligim var başımı kalddıramıyorum duygularımda ani degişiklikler oluyo acaba hamile olabilirmiyim cevap bekliyorum lütfen.

Geri