acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında @Kendi@ tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Belirtiler her ne kadar hamilelik belirtileri olsada en garantili sonucu almanız için bana göre gebelik testi uygulamanız gerekiyor emin olmak adına...

Bazen psikolojik etkenlerde regl düzensizlikleri yapabiliyor.en iyisi test:tik:

2. @Kendi@

@Kendi@ New Member

bugün ögrendim hamileyim.gecen ay okadar boşuna sıkıntı yapmışım.kısmet bu ayaymışş.çok mutluyum.allah isteyen herkeze nasip etsin

a.özlem bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

gözün aydın canım benim Allah analı babalı büyütsün diyelim şimdiden:)Darısı tüm bebek isteyen herkesin başına olsun

4. @Kendi@

@Kendi@ New Member

amin canım.tüm isteyenlerin olur inş..bende inş saglıklı bi bebek dünyaya getiririm...şimdiden başladı kendi varlıgını hissettirmeye...:)

5. KardeL

KardeL New Member

bana da yardım edebilir misiniz? yeni üyeyim ve konu mu açmam lazım yada sorumu nasıl sorucam bilmiyorum...

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. bana da bi el atın bacılarrrrr

selam ben bella donna 58 kiloyum 26 yaşındayım bi kızım var bana da bi el atıverin yardım edin de 53 e düşeyim bayrama kadar yönlendirin beniiiiii:asigim::asigim:
  3. Kızlar bi el atın :D

Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim? Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem...
  4. bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye...
  5. hamilemiyim acaba

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.

Sayfayı Paylaş