acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında @Kendi@ tarafından paylaşıldı.

1. cimcime kız

cimcime kız Yeni Üye

inşallah canım ama negatif çıkar diye korkuyorum senin uğuruna inandım buraya giren herkes hamile kalıyo sanırım inşallah bakalım dua edin ayın 17 sinde test yaptıracağım bakalım

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

inş canım ama 3 aydır korunmuyormuşsun bende korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım...yani erken aslında olmassada üzülme. bugün kandil inş gönlündeki olur canım yinede......

3. cimcime kız

cimcime kız Yeni Üye

çok saol canım iyi dileklerin için Rabbim isteyen herkese nasip etsin herşeyin hayırlısı.ilk öğrenince sana haber vereceğim.yardımın için saol

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek

Merhaba canim, Ben dogum kontrol hapini biraktim 10 gun sonra migdem bulanmaya, kasiklarimda agrilar olusmaya basladi, yanimdakilerin yemegine saldiriyordum. Tabiki hamile olduguma emindim ama kimseye diyemedim cunku 10 gunde hamilelik belirtisi olmaz diye gulmelerinden korktum.Simdi 12 haftalik hamileyim.:) Yani erken belirtisi insandan insana degisir bence eger hissedebiliyorsan bisiler belki hamilesindir.Adet gununu beklemek cok zor is..

5. Ladyss

Ladyss Yeni Üye

canım bendeki belirtilerde aynen öyle sol kasıımda inanılmaz arı var bazen bıçak saplıyomuşsun gibi oluyo karnım gurul gurul adetime 2 gün var bakalım bekliip görcez sen bi idrar testi yap derim

6. şimall

şimall Hamiş Melek

inş hamilesinizdir kızlar bende daha bıraz once katıldım aranıza daha adetıme 5 gun var ama memelerde aşırı şişginlik kasıklarda agrı kabızlık falan var bunlar belirtımıdır

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

evt cnm gebelik belirtileri bunlar, insallah hamilesindir adetin gecince test yaptir bizide haberdar et :)

8. şimall

şimall Hamiş Melek

bu mekanı co k sevdım zaten haber ederım.. bu hafta sonu test yapmayı dusunuyorum eger bekleyebılırsem tabı :)

9. şimall

şimall Hamiş Melek

negatif yine arkadaslar :(((

10. pozitif baby

pozitif baby Forum Okuru

Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim vardı benim.ama hasta olduğumdan yani 16 yaşımdan beri hep düzensiz olurum.bazen 30 günde bazen 45 günde.bazen 40 hiç belli olmadı.ama evlenmeden önce bile düzene girsin diye doğum kontrol hapı kullanmadım.doktora gittim.yumurtalıklarında bir sorun yok.başından beri böyleymiş böyle gider evlendikten sonra düzene girerse girer dedi.o yüzden hiç hap kullanmadım.bekarken hep 2 sene çocuk yapmıycam derdim.ama evlendikten sonra bu düzensizlik yüzünden ilerde hamile kalmam zorlaşır diye evlendikten sonrada hap kullanmadım.hamile kalmak istiyorum ama düzensiz oluyorum diye yumurtlamam gününü de hesaplayamıyorum.doktora gittim.düzensiz olduğun için hemen kalamazsın ama düzenli ilişkiye girersen mutlaka denk gecektir 1 sene bekleyelim eğer hala hamile kalamazsan başka yollar deneriz dedi.ama hala hamile değilim.her ay 30 günü geçince hasta olmadım diye seviniyor test yapıyorum ama sonuç hep negatif.10 gün 15 gün sonrada hasta oluyorum.düzensiz olduğumu bile bile 30 günü bikaç gün geçince test yapıyorum hemen.ama hep olumsuz.bugün yine 30 gün.ve içimde yine bi umut.acaba hamilemiyim diye.bu daha nekadar böyle sürecek bilmiyorum.belkide çok erken bunu konuşmak için ama 5 aydır hamile kalamıyorum.bu ay ayaklarım çok üşüyor ve sol kasığımda şişlik var.eğilirken hissediyorum.aşırı yemek yeme isteği var ama yedikten sonrada midem bulanıyor nasıl yedim bunları diyorum.psikolojikmi bilmiyorum.ama hamile kalmak istiyorum artık.sizce test yaptırayımmı nolur cevap verin.

11. simci

simci Yeni Üye

bende yeni katıldım bende bebek istiyorum 8 aydır ama olmadı bir türlü reglime on gün var kan testi yapsam çıkarmı?

12. simci

simci Yeni Üye

bende yeni katıldım acemiyim cvp alamıyorum yada okuyamıyorum bebek istiyorum deli gibi sorularıma cvp istiyoum

13. simci

simci Yeni Üye

inşallah allah nasip etsin herkese bende meraktayım on gün var reglime kan testi yaptıesam belli olurmu?

14. sunflower

sunflower Forum Okuru

Yerleşme kanaması

Merhaba kızlar,
    Ben daha biraz önce üye oldum. Belki aktive bile edilmemiştir henüz üyeliğim, bilemiyorum.
    Ağustos 16 da adet oldum. Sonra 11. gün ilişki. Normalde iki adetimin ilk günleri arasındaki süre 25 gündür.Ama 2 Eylül'de yolda yürürken ıslaklık hissettim. Halk WC lerinden birine girdim, bir de baktım ki adet olmuşum. Ama adetim sanki parmağını bıçak kesmiş te kan akıyor gibiydi.Adet kanamasının o koyu rengi yoktu. Allahım dedim, bu ne daha 18.günü. Daha önce bekarken olmuştu böyle erken gelme. Normalde 22 güne kadar düşer ara sıra ama hiç 18 güne düşmemişti. 22 güne düştüğü zamanlarda da daha az olur.Daha erken biter. Ama bu sefer 5-6 gün sürdü. Ve dediğim gibi kan hep, pembe kırmızı idi. Koyu değildi. Acaba dedim, hamileyim de düşük mü yapıyorum, vücut kendisini mi yeniliyor, ama bir yandan da sevindim erken geldiğine. Çünkü evleneli 5 yıl oldu ve her gecikmede umutlanıp hayal kırıklığına uğramak söz konusu olmadı hiç değilse. Neyse Bu gün 25. günü ve henüz adet olmadım. Acaba geçen sefer olan kanama yerleşme kanaması mıydı?
    Adet dönemimden önce bende çok bariz belirtiler olur, göğüslerde acıma ve şişkinlik. Bu sefer de büyüme, acıma oldu ama 2-3 gün önce söndüler. Uff, daha mı gizli bir dil kullansaydım bilmem ki. Neyse şu anda o dolgunluk hissi yok. Evelsi gün sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı ve geçti. Şimdi bir şey yok. Başım da ağrıdı, ki adet olacağım gün baş ağrısı olur bende. O da geçti. Bir de bilmiyorum ne kadar geçerli ama, adetten önce vajinada bir açılma hissederim ben hep. O da oldu geçti. Yani sanki bütün adet belirtilerin, yaşadım, tek eksik kanama gibiydi.
    ve bu gün sabahtan beri karnımın alt bölgesinde pıt pıt bir şeyler atıp duruyor. neyin nesi anlamadım. Hani ishal falan da değilim. Akşam üzeri de çok feci şekilde başım döndü, hala biraz var. Ama mide bulantısı falan yok. Bir de 10 gündür ara ara sıcak basıyor, annem geliyor aklıma, menapoz döneminde sıcak basardı onu hep, Allah korusun erken menapoz falan olur mu diye de korkuyorum.Karnımdaki kıpırtı da gaz olabilir mi acaba. Bu gün 25. günü. Yani normalinde bu gün adet olmalıydım. Kaç gün daha bekleyeyim sizce test yapmak için. Önceki kanamadan bahsettim size. Sizce o kanamanın yerleşme kanaması olma ihtimali var mı. Yerleşme kanamaları 4-5 gün sürer mi?
    Eğer o kanama düşük belirtisi idiyse 5 gün kanama sürüp te düşük olmaması mümkün olur mu. Ve kaç gün sonra doktora gideyim sizce? Gidip te hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Hamile olabilir miyim acaba? Neyse çok soru sordum. Sevgiyle kalın hepiniz.

yetoş bunu beğendi.
  15. sunflower

sunflower Forum Okuru

Bir de göğüslerime ve koltuk altıma sanki zehirli iğne batırmışlar gibi bir his var. Ufff, ama hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Lütfen düşündüklerinizi yazar mısınız?

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  3. hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. Salon takımı modelerine bir göz atın meleklerim

Salon takım modelleri Sehpa örtü modelleri Çeyiz alma ve yerleştirme sürecimizde annemle çok takıştığımız konulardan biriydi dantel mevzusu. Aslında annemede hak vermiyor değilim benim ortaokula gittiğim dönemlerde başlamıştı örmeye. Koca dolap dolusu dantelim olmuş oldu böylelikle. Bir sürü de dantelli havlu kenarı yapmış. Ama artık dantelin modası pek kalmadı. O yüzden bende o dantelleri...
  5. Giyinme odanız varsa bu önerilere göz atın meleklerim

Giyinme odası Giyinme odası önerileri Bu aralar hangi yeni dekoratif binaya bakmaya gitsem yatak odasında hem ebeveyn banyosu hemde giyinme odası mevcut. Aslında giyinme odası önerileri banada çok lazım. Giyinme odası genellikle yatak odasından ayrı bir odada dizayn edilir. Küçük evlerde bu ayrımı yapmak zor görünse de özellikle büyük ve çok odalı evlerde özellikle tercih edilmektedir....
  6. Çok odası dekorasyon örneğine göz atın meleklerim

Çocuk odası dekorasyon örneği çocuk odası dekorasoynu Çocuk yatak odası evin en renkli odası olmalı bence. Ben çocuk odası modellerine rengarenk bir dekorsyonu çok yakıştırıyorum. İllah çocuğun cinsiyetine göre mavi ya da pembe olmaz zorunda değil tabiki odamız. turkuaz, yeşil çocuk odalarında favori renklerim. bu çocuk yatak odası dekorasyonu ise belki size fikir verebilir melekleriim.
  7. Seramik araştırıyorsanız mutlaka göz atın meleklerim

Seramik modelleri Termal seramik kataloğu Termal seramik firmasının yeni ürünlerini çok beğendim meleklerim. Banyo dekorasyonunuz için iyi alternatifler sunuyor. Termal Seramik’in yeni ürünleri Yeni bir ebat 25×50 cm Seramik Sektörünün önde gelen firmalarından olan Termal Seramik; porselen, duvar ve yer karolarındaki yeni ürün yelpazesiyle 2008 yılında fark yaratmayı hedefliyor. Termal...
  8. hamilemiyim acaba

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen
  9. Acaba Hamilemiyim....

Merhabalar ben polikistik over sendromu vardı. 2 ay önce laporoskopi cerahi ile ameliyat oldum. ilk ay ilaç kullanmadan regl oldum İkinci ayda yumurtlama takibi yapıp düzenli ilişkiye girdik. Çocuk istiyoruz 5 yıldır Bir çok ilaç tedavileri gördüm maalesef başarılı olamadık. Şimdi umudum çok var. Şuan regl olmama 9 gün var ve bir çok değişik belirtiler 1.Gögüslerde hassasiyet ve şişlik...
  10. hamilemiyim acaba

Mrb.. Size bi sorum olacak arkadaşlar adetime az bi süre kaldi ve biz 4aydir korunmuyoruz çok sulu akintim var kokusuz normalde kati oluyordu ve bu ay ilaç kullandim acaba ilaç icinmi öyle yoksa hamilelikmidir arkadaşlar..

Sayfayı Paylaş