gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

acai berry hakkında ne dusunuyorsunuz????

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

[​IMG]kızlar bu hap hakkında ne dusunuyorsunuz sizce işe yararmı benımde fazla kilolarım var ve denemek istiyorum bide sizin dusuncelerinizi almak istedim yardımcı olursanız sevirinirim optummm..........

2. MuzureLLa

MuzureLLa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın deneme tatlım bu haplara güven olmaz.

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

acai bery kulandım inanın param boşa gitti sakın denemeyin zayıflama ile yada iştah kesme ile hiç alakası yok para çöpe sadece

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kimse denemesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn özellikle söylüyorum hiiiiç fayddası yok.paranızı direkt çöpe atın yani başka bişey değil paranıza yazık :S

acai berry hakkında ne dusunuyorsunuz???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halle Berry Resimleri

Halle Berry Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Acai meyvesi hakkında bilgi

Acai meyvesi hakkında bilgi

acai meyvesi meyveler hakkında herşey İlginç bir meyve ve faydalarıda çok ilginç buyun meleklerim işte size acai meyvesi:) Acai meyvesi ve Faydaları Güney Amerika Yağmur ormanlarında yetişmekte olan Acai meyvesi aslında, bir çeşit böğürtlendir. Pek çok faydası bulunan bu meyve, pek çok ülkede tablet olarak da satılmaktadır. Bu faydalı meyvenin, faydalarından bazıları ; * Acai meyvesi...
  3. Zayıflamaya karşı acai!

Zayıflamaya karşı acai!

Acai nedir?Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır ve faydaları hakkında sizlere gerekli olan tüm bilgileri aktarıyorum buyrun arkadaşlar=) Acai nedir? Küçük, yuvarlak, mor renkli, çok yüksek enerjili bir böğürtlen türü olan acai meyvesi Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişmektedir. Acai Çileği görüntü olarak yaban üzümünün iri ve mor renklisine benzer. Doğrudan yenmez, taze olarak...
  4. Goji Berry Meyvesi ve Faydaları

Goji Berry Meyvesi ve Faydaları

goji berry, meyvesi, faydaları, ithal meyve, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ben bu makaleyi okuyana kadar varlığından haberim yoktu.Pek çoğunuz için de durum böyledir sanıyorum.O halde okuyalım,öğrenelim.. Türkiye’ de mutluluk meyvesi ismi verilen Goji Berry küçük yumuşak meyveleri olan 1,700 yıl boyunca Tibet’te üretilen çalı formunda bir bitkidir....
  5. Kurt üzümü nelere iyi gelir?Goji Berry

Kurt üzümü nelere iyi gelir?Goji Berry

Çin ve Tibetli şifalı bitkiler uzmanları tarafından 6000 yıldır kullanılan kurt üzümünün pek çok sağlık sorununa iyi geldiği belirtilmektedir. Goji Berry olarak da bilinen kurt üzümü genellikle tropikal iklimlerde ve sürekli yeşil kalan bölgelerde yetişir. Özellikle bulunduğu bölgeler Çin, Moğolistan ve Tibet’te bulunan Himalayalardır. Kızılcık benzeri bu yemişler kurutularak üretilir ve...

Sayfayı Paylaş