gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

ach almanya ach

Konu, 'Almanya Melekleri' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

:grev:bende almanyada kaliyorum maelesef cok özledim köyümü:grev:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    almanyaya bi ara feci merakım vardı hamburg leipzig ve berline :D:D

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Offfff almanyaa treni dinle dinle bitmez yaaa :(

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah kavuşursun Köyüne canım bende almanyada doğdum türkiyeye gelin geldim

5. Yonca55

Yonca55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben almanya aachen allah izin verirse insallah ocak 12 samsun carsambadayim benim güzel memleketimde.. cok özledim arkadaslar burda doup buyudugum halde hep hayalimdi orda yasamak ama kismet olmadiii maalesef burnumda tütüyüor insanlari suyu topragi her tasi.. evde kisin yanan sobamiz.. karda mangal ustundeki hamsilerrr.. ahh ahhh bekle beni geliyorum carsambammm

6. ceylan-ist

ceylan-ist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar wıtten hakkında bılgısı olan paylasabılır mı ?...

ach almanya ach konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanyadan Tatlar...

Almanyadan Tatlar...

almanyadan tarifler almanyadan yemek tarifleri almanyanın yemekleri almanyanın yemek ceşitleri pasta tarifleri Alman Dolmasi Malzemeler 500 gr. kıyma 1 su bardağı pirinç 4 adet kuru soğan 3 adet domates 4 adet kırmızı biber 4 adet sarı biber 4 yemek kaşığı sıvıyağ 1 tatlı kaşığı pul biber 2 çay kaşığı karabiber 2 çay kaşığı tuz...
  2. Berlin(Almanya)

Berlin(Almanya)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Almanya

Almanya

Almanya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa, Baltik Denizi ve Kuzey Denizi kıyısında, Hollanda ile Polonya arasında, Danimarka'nın güneyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 51 00 Kuzey enlemi, 9 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 357,021 km² Sınırları: toplam: 3,621 km Sınır komşuları: Avusturya 784 km, Belçika 167 km, Çek Cumhuriyeti 646 km, Danimarka 68 km, Fransa 451...
  4. Mannheim-Almanya

Mannheim-Almanya

mannheim abiyeler abiyeler mannheim gelinlikler abiye Mannheim yaklaşık 310.000´lik nüfusu ile Stuttgart´tan sonra Baden-Württemberg eyaletinin ikinci büyük şehridir. Bugün, Avrupa Metropol bölgelerinden Ren-Neckar Üçgen´inin (Rhein-Neckar-Dreieck) ekonomik ve kültürel merkezini oluşturur. Bulunduğu bölge 1800´li yıllara kadar tarihi Kurpfalz beyliği olarak bilinmiştir ve bugünkü...
  5. Almanyaya çattı

Almanyaya çattı

Necati şaşmazın dobra sözleri ;Allah'tan Korkusu Olmayandan Korkumuz Yoktur! bence olay sözler... Senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alınan, Zübeyr Şaşmaz'ın yönetmenliğini yaptığı ve Oyunculuğunu Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper, Umut Karadağ...

Sayfayı Paylaş