gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık Artırma Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık Artırma Nedir kim bana Açık Artırma Nedir yazacaksa ona şmididen sağol varol tşkler diyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık Artırma Ne Anlama Gelir,

Türk Dil Kurumu’na göre Açık Artırma : “Bir malın satışında alıcılar arasında fiyat artırma yarışına dayanan satış biçimi, artırma, müzayede” olarak geçmektedir.

Açık artırma; alıcılar arasında rekabet yaratmak suretiyle, satın alınacak nesneye en yüksek fiyatı verecek alıcıyı bulmak için uygulanan bir satış yöntemidir. Bu yöntemde tek satıcı vardır. Alıcı birkaç kişi olabileceği gibi birçok kişi de olabilir. Tek satıcı mal sahibi adına hareket eden bir profesyonel olabilir. Açık artırmada mal, en yüksek fiyatı veren müşteriye satılır.

Açık Artırma Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üretim fazlası tütünler açık artırmayla satılacak

Üretim fazlası tütünler açık artırmayla satılacak

2007 ürün yılında sözleşmeye bağlanmaksızın üretilen tütünler ile sözleşme yapılmasına rağmen burada öngörülen miktardan fazla üretilmiş ve alıcısı tarafından satın alınmayan tütünlerin açık artırma yöntemiyle satılması işlemlerine Haziran ayında başlanacak. Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun söz konusu tütünlerin açık artırmayla satışı ve satış merkezlerinin kurulmasına ilişkin...
  2. Açık Büfe Nedir

Açık Büfe Nedir

Açık Büfe Nedir kızlar bana acilen Açık Büfe Nedir yazın.
  3. Açık Fikirli Nedir

Açık Fikirli Nedir

Açık Fikirli Nedir kimlere açık fikirli denir ve açık fikirli olmak için ne yapmak lazım?
  4. Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir lütfen bunun açıklamasını yazın merak ettim de :)
  5. Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir evet kızlar Açık Sarı Ne demektir anlamını lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş