gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı Resimli Boncuklu Kolye Yapılışı

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 kolye modelleri, açıklamalı takı modelleri, açıklamalı el işi takı modelleri Kolyenizi el emeği göz nurundan yapmak ve hünerinizi gururla sergilemek istiyorsanız sizelre resimli açıklamalı boncuklu kolye modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Siz de eğer takı tasarım işi ile ilgileniyorsanız aşağıda ki kolyeyi de yaparak koleksiyonunuza yeni bir parça eklemiş olursunuz;) taki.jpg

Açıklamalı Resimli Boncuklu Kolye Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

bayan süveter yapılışı örgü bayan süveter modeli Sevgili melekler, şu sıralar hava bir soğuk bir sıcak gidiyor. Tam hastalık havası, aman dikkatli olun. İnce giyseniz üşüyebileceğiniz, kalın giyseniz terleyebileceğiniz bu havalarda gömleğinizin üzerine giyip kendinizi koruyabileceğiniz şık bir süveter modeliyle karşınızdayız... Malzemeler 3 çile beyaz ya da krem rengi örgü ipi (100...
  2. Bebeklere Converse Bebek Patiği Yapılışı (Resimli, Açıklamalı)

Bebeklere Converse Bebek Patiği Yapılışı (Resimli, Açıklamalı)

converse bebek patiği bebek patiği yapılışı değişik bebek patiği yapılışı Sevgili melekler, son yılalrda hayli moda olan Converse ayakkabılar artık bebek patiklerine de sıçradı. El örgüsü ile yapılan bebek patikleri artık Converse modelinde. Gerçekten de Converse marka ayakkabılara son derece benzeyen bu patiklerle bebeğiniz çok şirin görünecek.. Malzemeler Mutlaka biri beyaz, diğeri...
  3. Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

boncuklu atkı modelleri, atkı modelleri 2014, açıklamalı atkı modelleri Açıklamalı atkı modellerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Havaların serinlediği ve sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde artık örgü işlerini ele almanın zamanı geldi. Benim gibi sizde aynı fikirdeyseniz sizlere bayanlar için çok şık ve yapılışı bir o kadar pratik boncklu atkı örneğini ve modelin açıklamalı...
  4. Açıklamalı resimli kolay patik yapılışı

Açıklamalı resimli kolay patik yapılışı

Evet hanımlar artık kış aylarının soğukluğunu iyice hissetmeye başladık. Akdeniz bölgesin de yaşayan biri olarak birkaç güne kadar kısa kollu giysek de bugün havanın oldukça soğuk olmasından dolayı birhayli üşüyorum. Birçok bayan gibi kış ayların da en zor ısınan ve en çok üşüyen yerim olan ayaklarımı patikler sayesin de ısıtıyorum. Normal çoraplar ne yazıkki ayaklarımı ısıtmıyor ve buna...

Sayfayı Paylaş