gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil ! Metin2 şifrelerini bana verebilirmisiniz lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok acil metin2 şifreleri lazım, hemen bekliyorum, please..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Metin 2 para hilesi:
    öncelikle bir iki karakter açıyorsunuz..daha sonra envanter kısmından 555 yang alıp kimsenin olmadığı bir yere geliyorunuz ve ardından yere atıyorsunuz..sonra diğer açtığınız karakterle oyuna girip bir de bakıyorsunuzki yere attığınız para 99 yang olmuş :) süper öyle değil mi ? bu şekilde gir çık yaparak oyundaki paranızı çok kısa sürede katlayabilirsiniz..
    açık kapanmadan paralarınızı katlayın arkadaşlar...

Acil ! Metin2 şifrelerini bana verebilirmisiniz lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  2. hamişler acil cevap lütfen

hamişler acil cevap lütfen

bugün regl olmam gerekiyordu olmadım.reglim düzenli olmasına rağmen hiç belirti yok.kasıklarımda şiddetli batma var.hamilemiyim lütfen hamişler bana cevap yazın.
  3. lütfen acil yardıııımmmmm!!!!!!

lütfen acil yardıııımmmmm!!!!!!

lütfen bana en güzel pike danteli örneği verin ben karar vermedim ama şöööyle çeyizlik güzel bişey olsun haa!! hadin bakalım canlarım göreyim sizi :şş::şş: şimdiden çook teşekkür ederim hepinize sevgiler :clapping::clapping:
  4. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş