gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Windows kullanıcı şifremi unuttum yardıımmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne olur bana yardım edin, windows kullanıcı şifremi unuttum, telden giriyorum, acil cevap :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Wndows oturum açmasını unuttuysanız sorun etmeyin.Cünkü windows'u başlatmanın bir başka yolu var..
    Bilgisayarı oturum açma yerine gelin (alt)+(ctrl)+(delete)+(delete) delete 2 kere yapiyoruz ve karsımıza bir pencere acılıyor orda kullanıcı adı ve sifre ister kullanıcı adına:administrator yaziyoruz vede sifre kısmını bos bırakıp tamam diyoruz vede windowsunuz acılıyor...

Bilgisayarınızı güvenli kipte başlatmayı deneyin (bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın). Güvenli kipte şifre istememesi gerekiyor.Daha sonra denetim masasından kullanıcılar menüsüne girip şifrenizi kaldırabilirsiniz.

Windows kullanıcı şifremi unuttum yardıımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. medula şifresini unuttum

medula şifresini unuttum

arkadaşlarım medula şifresini unuttum nereye başvurmam gerekiyor ?
  2. Şifremi unuttum

Şifremi unuttum

Arkadaşlar , ben üyelerinizden berent şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim . tşk ederim ...
  3. şifremi unuttum

şifremi unuttum

arkadaşlar şifremi unuttum yardım edermisiniz
  4. Edevlet şifremi unuttum

Edevlet şifremi unuttum

Ya arkadaşlarım ben e devlet şifresini unuttum ve hatırlayamıyorum. Acaba bu şifreyi sorgulayacağım yada öğrenebileceğim bişi bi link yada bi yer var mı ne yapmam gerekiyor tam olarak bunu bulmak için teşekkürler.
  5. Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Mrb :slm: Üye olmuştum ama kullanıcı adımı ve şifremi unuttum. :( eposta adresimi söylesem kullanıcı adımı bana bulabilir misiniz ? :):rolleyes:

Sayfayı Paylaş