gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

acil yardim??????????????????ß

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

ekranda görüntü yok. Sevgili meleklerim Laptopumda sorun var ekranda görüntü gidiyor titriyor vs. ne yapabilirim???

Laptop ta görüntü gidiyor neyden kaynaklaniyor?????????????????

ve ekran bozulmus olsa tv ye baglasam olurmu?????????????????????

icinde önemli bilgilerim var kurtarabilirmiyim :S??????????????????????

simdiden cok tesekkürler

Son düzenleme: 29 Kasım 2011
  2. aysima_

aysima_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım hemen gıdıp bı net kafeye lebtobunuda gotur rıca et pc deki bilgilerini kopyalat cd ye ve format attır bendede olmustu ole yapmıstım sorun kalmadı

ahueda bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    muhtemelen virüs girmiş olabilir ahucum eğer virüs girdiyse format attırıp virüs programı kurman gerek ama yinede daha iyi bir bilen olsa iyi olur :)

ahueda bunu beğendi.
  4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

canim ekran titriyor sonra cizgi cizgi oluyor görüntü bulanik cikiyor!
    virusmu dersin? ama programim var yani virus girse haber vermezmi :S yani format atsam düzelirmi???
    ekranda sorun olmasinda :S

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Üzülme format atarken yedekleme yapıp atıyorlar bilgilerine hiçbir şey olmaz :tik:

6. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bence icindeki bilgilerini büyük hafisaya aktar sonrada yeniden isletim sistemini yükle... malesef laptoplarda sIk sIk oluyor bu sorunlar...
    ekran bozulsa görüntü hic gelmez, bencede ya virus girmis ola bilir yada aktüel bir update´de bilgisayarina uyusmamazlik olmustur...
    Allah yardimcin oslun

ahueda bunu beğendi.
  7. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    görüntü arada gidiyor hic bir islem olmuyor sonra aküyü arkadan cikarip takiyorum oluyor anlamadim sanirim gidici:(
    update yaptim virus taramasi yaptim temiz cikti :( kaydettim bazi seyleri externe festplatteye
    vista ya hic format atmadim. XP ye hep atiyordum simdi becerebilirmiyim bilmyiorum ama denicem tekrar giderse simdi durdu bakalim :(

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

nettin lo sana dayanamadi bu lap :D:D saka bi yana format i yenilet yada bi bilene göster..

ahueda bunu beğendi.
acil yardim??????????????????ß konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nisan hazirligi,acil yardim...!

Nisan hazirligi,acil yardim...!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  3. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş