Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı hamile
Acun baba oluyor

Bir süre önce magazin dünyasına bomba gibi düşen Acun Ilıcalı'nın baba olacağı haberleri ortalığı karıştırdı. 5 yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen Acun'un bu ilişkiyi sonlandırdığı haberleri şu an magazin dünyasında dolanıyor. Kendisinin bilgisi dışında hamile kalan sevgilisi ile yollarını ayırdığı söylenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı haberinin detaylarına geçiyoruz.

acun_ilicali-334.jpg

Acun Ilıcalı, rızası olmadan hamile kalan, beş yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı ile ilişkisini noktaladı. Subaşı, ayrılık iddiasıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi

ŞEYMA, BEBEK İÇİN ISRARLI

Büyük aşkta sürpriz son! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğu, ancak ilişki yaşadığını bir türlü doğrulamadığı tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirdi.

İddialara göre aşkın sona erme nedeni; Subaşı'nın üç aylık hamile olması ve Ilıcalı'nın muhalefetine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesi...

KONUŞMADIM, KONUŞMAM

Çifte yakın kaynaklar; ikilinin bebek yüzünden düştükleri fikir ayrılığı nedeniyle bir süredir koptuklarını söyledi.

Ayrılık iddiaları üzerine GÜNAYDIN'ın telefonla ulaştığı Subaşı, konu hakkında bugüne kadar konuşmadığını, bundan sonra da açıklama yapmayacağını belirtti.

ACUN ILICALI'NIN MUHTEŞEM EVİNİN FOTOLARINI GÖRDÜNÜZ MÜ ?

Foto-galeri-için-tıklayınız.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kadın kendini garanti altına almak için çocuk yapmak istemiş kesin... Belkide korunmayı bile gizledi Acundan Allah ıslah etsin zinanın olmuş adı aşk bu devirde Rabbim utanacağı günahlarla kimseyi huzuruna çıkarmasın....

vay be acun da ne ıs evlenmıs ayrılmıs bır ınsan bu kadar olmaz yanı eh seyda bır tarafta 5 yıllık ılıskısıne yurumus ve hamıle kalmıs yazık olmus nıkahsız bıe sekılde bırlıkte nasıl olur acun da tabı rahat sohret butun programları yapan acundur ama kendısıne ıyı sunum yapıyo.. evlılıgınıde gerek duymuyo demmkı allah sonunu hayır etsın..

Sanatçılar bu zenginleri valla anlamıyorum ne gğzel mşs gşbş hatun yaw acaba neyi paylaşamadılar

yahu nelerlen uğraşiyız adamda para gani dilediğini alırrr istediğini bırakır yaw derdi bşzi mi gerdiiişii

Vallahi ayrıldı mı acunla şeyma subaşı hiç bişe anlamadım bana bilgi verin yav mrk ettim kedi gibi iyimi

Bende on dakikadır konuyu izliyorum ayrıldılar mı ayrılmadılar mı biriniz cevap verebilecek mi neyse durun ben baktım 13 yıllık evliliğini bitirmişler arkadaşlarım ya bakın haberde ne diyor aynen aktarim sizlere de rahatlayın benim gibi olanlar :D:D

Evet boşanmışlar anlaşmalı şekilde umarım rahatlamışsınızdır :)

Sevgili Lilui yani net olarak birşey yok onu belirteyim sizlere. Tüm haber sitelerini taradım. Boşanmış olsalar bile dediğiniz gibi anlaşmalı da olsa bu duyulurdu. Gördüğüm ve izlediğim kadırıyla böyle bişey şimdilik görünmüyor. Ama olayı biraz daha inceleyip yine bu konudan birşeyler bakalım.

Net olarak dönüş yapalım diyecem de Acun'la bu aralar aram yok soramıyorum :D:D

Geri