gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı hamile Acun baba oluyor

Bir süre önce magazin dünyasına bomba gibi düşen Acun Ilıcalı'nın baba olacağı haberleri ortalığı karıştırdı. 5 yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen Acun'un bu ilişkiyi sonlandırdığı haberleri şu an magazin dünyasında dolanıyor. Kendisinin bilgisi dışında hamile kalan sevgilisi ile yollarını ayırdığı söylenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı haberinin detaylarına geçiyoruz.

Acun Ilıcalı, rızası olmadan hamile kalan, beş yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı ile ilişkisini noktaladı. Subaşı, ayrılık iddiasıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi

ŞEYMA, BEBEK İÇİN ISRARLI

Büyük aşkta sürpriz son! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğu, ancak ilişki yaşadığını bir türlü doğrulamadığı tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirdi.

İddialara göre aşkın sona erme nedeni; Subaşı'nın üç aylık hamile olması ve Ilıcalı'nın muhalefetine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesi...

KONUŞMADIM, KONUŞMAM

Çifte yakın kaynaklar; ikilinin bebek yüzünden düştükleri fikir ayrılığı nedeniyle bir süredir koptuklarını söyledi.

Ayrılık iddiaları üzerine GÜNAYDIN'ın telefonla ulaştığı Subaşı, konu hakkında bugüne kadar konuşmadığını, bundan sonra da açıklama yapmayacağını belirtti.

ACUN ILICALI'NIN MUHTEŞEM EVİNİN FOTOLARINI GÖRDÜNÜZ MÜ ?

Foto-galeri-için-tıklayınız.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Kasım 2016
    sevde 7 bunu beğendi.
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    5 yıl yat kalk nikahsız bide hamile kalınca bilgim dışında de rabbim ıslah etsin para ve şöhretin hazin sonu

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kadın kendini garanti altına almak için çocuk yapmak istemiş kesin... Belkide korunmayı bile gizledi Acundan Allah ıslah etsin zinanın olmuş adı aşk bu devirde Rabbim utanacağı günahlarla kimseyi huzuruna çıkarmasın....

sevde 7 bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  5. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    vay be acun da ne ıs evlenmıs ayrılmıs bır ınsan bu kadar olmaz yanı eh seyda bır tarafta 5 yıllık ılıskısıne yurumus ve hamıle kalmıs yazık olmus nıkahsız bıe sekılde bırlıkte nasıl olur acun da tabı rahat sohret butun programları yapan acundur ama kendısıne ıyı sunum yapıyo.. evlılıgınıde gerek duymuyo demmkı allah sonunu hayır etsın..

MaWiM bunu beğendi.
  6. CREEK

CREEK Forum Okuru

Sanatçılar bu zenginleri valla anlamıyorum ne gğzel mşs gşbş hatun yaw acaba neyi paylaşamadılar

7. PRIF ROAD

PRIF ROAD Forum Okuru

yahu nelerlen uğraşiyız adamda para gani dilediğini alırrr istediğini bırakır yaw derdi bşzi mi gerdiiişii

8. şimdi

şimdi Forum Okuru

Vallahi ayrıldı mı acunla şeyma subaşı hiç bişe anlamadım bana bilgi verin yav mrk ettim kedi gibi iyimi

9. lilui

lilui Forum Okuru

Bende on dakikadır konuyu izliyorum ayrıldılar mı ayrılmadılar mı biriniz cevap verebilecek mi neyse durun ben baktım 13 yıllık evliliğini bitirmişler arkadaşlarım ya bakın haberde ne diyor aynen aktarim sizlere de rahatlayın benim gibi olanlar :D:D

Evet boşanmışlar anlaşmalı şekilde umarım rahatlamışsınızdır :)

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Lilui yani net olarak birşey yok onu belirteyim sizlere. Tüm haber sitelerini taradım. Boşanmış olsalar bile dediğiniz gibi anlaşmalı da olsa bu duyulurdu. Gördüğüm ve izlediğim kadırıyla böyle bişey şimdilik görünmüyor. Ama olayı biraz daha inceleyip yine bu konudan birşeyler bakalım.

Net olarak dönüş yapalım diyecem de Acun'la bu aralar aram yok soramıyorum :D:D

11. lilui

lilui Forum Okuru

Yok yok şimdi sözcü gazetesine baktım boşanmışlar hatta haber gece yarısı 13 temmuz 2016 da verilmiş şöyle devam ediyor.

Bir süredir ayrı yaşayan 13 yıllık evli Acun-Zeynep Ilıcalı çifti, Şile Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonucunda anlaşmalı olarak 10 dakikada boşandı. İkilinin Yasemin ve Leyla adındaki kızlarının velayeti anne Zeynep Ilıcalı'ya verildi.

ÜÇ LÜKS DAiRE VERDi

Anlaşmalı boşanma sonrasında Acun Ilıcalı'nın eski eşine Amerika Miami'de bir ev, Bodrum'da bir yazlık, İstanbul Zorlu'da 6.5 milyon dolar değerinde bir daire ve 5 milyon dolar nakit para verdiği öğrenildi.

12. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar ben bu tür durumlara aşk falan diyemiyorum. Bunlar düpedüz ahlaksızlık örneği. Evlilik dışı bir çocuğun dünyaya gelmesi ve başında babası yokken büyütülmesi… İnsanlar kendi çıkarları, kendi zevkleri için çocuk doğuruyor. Bunlar gibi medyada maalesef birçok örnek var.

Acunu da biz çıkardık zirveye. Bu egoyla, onca parayla ne yapacağını şaşırmış olmalı! Şeyma Hanım ise bebek için ısrarlı! Bebek için değil de para için demek daha mantıklı olur. İşte böyle erkekler oldukça ya da böyle kadınlar, daha çok nikâhsız ilişkilere, illegalliklere, yasak aşklara, zinaya, ahlaksızlıklara şahit olacağız. Ben Acun Ilıcalı’nın programlarını izlemiyorum. Saçmalıklara göz yormak yerine, kitap okumayı tercih ediyorum.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

acun ılıcalının eşinin resimleri şeyma subaşı acun ılıcalının sevgilisi şeyma subaşı ılıcalı sevgilisi ılıcalı resimleri [B]Bir sürü önce magazin sayfalarına bomba gibi düşün Acun ılıcalı'nın eşine ihaneti ile gündeme gelen Şeyma Subaşı resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Şeyma henüz 20 yaşında ve yok böyle dansın kostümlerini dizayn ediyor.Bu ilişkinin duyulmasından sonra Acun'un eşi Zeynep...
  2. Şeyma Subaşı Fotoğrafları

Şeyma Subaşı Fotoğrafları

Şeyma Subaşı Fotoğrafları istiyorum bana en güzel ve yeni Şeyma Subaşı Fotoğraflarını sunacak olan arkadaşlarıma şimdiden tşkler.
  3. Şeyma Subaşı neden ağladı

Şeyma Subaşı neden ağladı

şeyma subaşı neden ağladı şeyma subaşı acun ılıcalı Acun Ilıcalı'nın güzel sevgilisi Şeyma Subaşı, telefonda konuşurken gözyaşlarına boğuldu. Peki Şeyma Subaşı neden ağladı buyrun bu haberimizde detaylarını okuyalım. Acun Ilıcalı ile anıldığı aşk haberleriyle adını duyuran Şeyma Subaşı, önceki gün sokak ortasında gözyaşlarına boğuldu. Nişantaşı’ndaki butiğinin önünde hıçkıra hıçkıra...
  4. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, son günlerde magazin basınını meşgul eden konulardan biri Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamileleiği ve Acun Ilıcalı'nın kendisini Amerika'ya gönderdiğiydi. Oysa bu son haber yalan haber çıktı. Zira Subaşı İstanbul'da görüntülendi. İşte detaylar... Subaşı, önceki gün Ulus 29'da Mert Vidinli ile çektirdiği...
  5. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Tatilde!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Tatilde!

acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı Sevgili melekler, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı gözlerden uzak Şeyma Subaşı ile bir araya gelmek istedi ancak basından kaçamadı. Bodrum Gümüşlük'te demirleyen Survivor isimli teknede bekleyen Şeyma Subaşı'na sürat motoruyla gelip katılan Ilıcalı, görüntülendiklerinin farkında değildi..

Sayfayı Paylaş