gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Acun yüzünden düşüverdim gariiiii...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Dün çok kötüydüm ama bugün gülüyorum.. gerçekten komik birşeydi yaşadığım belki anlatınca komik ama dün gerçekten zor durumda kaldım resmen.. Arkadaşlar ben fb spor klübünde çalışıorum ve her maçlara gitmek zorundayım( çok lazımmış gibi) ve dün yine o maçlardan biri yapılıyordu ben saat 8 gibi stattayım.

Ofise girdim elime bir ton evrak aldım iki elimde dolu olduğundan kolum ile kapıyı zorluyorum açmaya çalışıyorum .( bu arada ben şıkıdım şıkıdım giyinmiş süslenmişim hani yönetim orda ünlüler vs. geliyor ya .. çekmişim beyz gömleğimi ayagıma topuklu papuçlarımı siyah kumaş araboy eteğimi ... ) oda ne birden karşımda biri...

Acun Ilıcalı... dedim noluyoo elimdeki evraklarla beraberr ben kütttt yere ..

evraklar bi yana ben diğer yana ... topukk bambaşka bi yana :S:(

Allahım oda ne Acun :D

Demez mi bana Relaxx relaxxx sakin oll ! lennn dedim noliii orda kaldım öylece sanki ben onun yüzünden düşmüşüm gibi sanki onu görünce heyecanlanmış gibi... ( ki sürekli gördüğüm biri) sadece beklemediğim bi an ve beklemediğim yerde karşıma çıkması ve pozisyonumun( ellerim dolu ve iki büklüm olmuş kapıyı kolumla açmaya çalışıyo olmam) uygun olmaması bu sebebten yanii benim yere çakılmam... başka bişeden deil... oda yetmemiş gibi kırılan topuk yüzünden o etegin altına giydiğim beyaz spor ayakkabılarımdan hiççç bahsetmiyorum bile :S
    :ehi:
    ee gelde bunu Acun' a anlat...naniknanik:boink:

arfe bunu beğendi.
  2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :huhe::haha: hahaha yarıldım gülmekten :haha: yazık sana kuşum ya tamam acuna olan hayranlığını yerlere düşerek göstermene hiç gerek yoktu :haha:

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ayaklarına kapandım gülüm ya adamın oda ama bi an kaldı öyle suçlu hissetti kendini sonrada anlattıgım gibi bide kahve ısmarladı da o içti balım ya ben utancıma içemedim bilem :S

Herşeye rağmen komedi bi akşamdı bide maçı aldık ya keyflerde yerindeydi... sabah işe bi geldim herkes beni arıo kahkaha basarak :)

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allah seni ne etmesin amma güldürdün beni iyi senin biyerine bişey olmamış canım ya

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vah vah :D Yazııık acuna aşkından ne hale gelmişsin Belen'im benim...

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hahhayyy acun koşsun benim peşimden :D:D çok dolanıyoda yüz vermiyorum biliyomusun:D
    Şaka bi yana Hayalim komik bi durumdu bi o kadar da rezil..

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acun, acurluk yapmış ama olacağı varmış Belen :D:D Düşme vakkaları evet can yakar, utanç verir ama komik gelir :D:D İyi bari eteğin mini değilmiş, yoksa utancın ikiye katlanırdı :D:D

Geçmiştir çünkü aradan zaman geçmiş ama yinede geçmiş olsun şekerim :D:D

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tşk ederim :) komikti tabiii

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kötü olmuş canm senin açından ama itiraf edeyim çok güldüm bende :D

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    zuhahaha koptum yaaaa :D :D :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hahahaoyyy canım yaa güleyim mi aglayım mı bilemedimm allah iyiliğini versin cicim ....gecmiş olsunn ne diyeyim biraz daha dikkatli ol senn canım...

ßeLeN bunu beğendi.
  13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kız var ya burdan seni bi bağlarım ilkimsucum :D

Eee gamzelimcim valla komık bir gündü hem rezil oldum :D hemde acunun diline düştüm hahaha

14. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha şaşkın çok güldüm ya

ßeLeN bunu beğendi.
  15. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

geçmiş olsun=))
    sonuçtaa oolan kırılan topuğa oldu=)

ßeLeN bunu beğendi.
Acun yüzünden düşüverdim gariiiii... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Sanatta savaşın acı yüzü.. .

Sanatta savaşın acı yüzü.. .

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yüzünüzde çiçek açsın

Yüzünüzde çiçek açsın

çiçek çeşitleri çiçek Yüzünüzde çiçekler açsın iyi bir fikirle dekorasyondan farklı faydaya aktarma :D Evde duran çiçekleriniz hâlâ tazeliğini kaybetmemişse atmayın. Onlardan çiçek maskesi yapmak çok keyifli olabilir. Çiçek MaskesiBunun için birkaç çeşit çiçeği karıştırmakta fayda var. Çiçekleri ince ince dilimleyin, cilt tipinize göre zeytinyağı veya yoğurtla karıştırın. Normal veya...
  4. Bu Maskelerle Yüzünüz Çiçek Açsın

Bu Maskelerle Yüzünüz Çiçek Açsın

Kızlar şimdi size evde bulunan sebzelerle yapılabiliecek çok kolay maskeler veriyorum :tik: Evde duran çiçekleriniz hâlâ tazeliğini kaybetmemişse atmayın. Onlardan çiçek maskesi yapmak çok keyifli olabilir. Çiçek Maskesi Bunun için birkaç çeşit çiçeği karıştırmakta fayda var. Çiçekleri ince ince dilimleyin, cilt tipinize göre zeytinyağı veya yoğurtla karıştırın. Normal veya karma cilt...

Sayfayı Paylaş