gebe
  1. Semavk

Semavk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet gecikmesi hamileliği mi gösterir

Konu, 'Kadınlar' kısmında Semavk tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar adetim 11 gün gecikti normalde diğer bir öncekine göre daha erken gelmesine rağmen bu ay adetim gecikti.en son aralığın 16sında hasta oldum ve aralığın 31inde nişanlımla beraber olduk fakat korunmadan ne olur ne olmaz diye ertesi gün hapı kullandım fakat hala adet olmadım kasık ağrım daha çok sağ kasigimda ağrı var adet sancısı gibi ama hala bisey yok miğde bulantim var ve karnım çok sert hamile olduğumu düşünüp doktora gittim ultrasonla baktı fakat bisey göremedi rahim duvarın kalınlaşmış dedi bu hamilelikte normalmis ve kistlerin var dedi kan tahlili verdim sonuçlarını daha almadım sizce hamile miyim ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba doktora görünmüşsünüz gereken bilgileri vermiş..En sağlıklı bilgiyide zaten doktor verebilir muayenesi sonucuyla..Kist mens gecikmesi yapabilir ayrıca ertesi gün hapıda mens döngüsünü değiştirebilir..

3. Bahar havin

Bahar havin Forum Okuru

Bi sorum olcak ben 3 ay önce dogum yaptim dogumdan sonra adet gördum adeten sonra gebelik kanamam azar azar geliyordu sonra kesildi gecen ayin 1 de adet olmustum simdide 1 ekimde olmam lazimdi aradan 9 gun gecti sizce hamilemiyim ilac kulanmadim test yaptim negativ cikti

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba doğum sonrası adet düzeni değişime uğruyor. Bebek emzirmesinin devam edip etmemesi, emzirme sıklığı, emzirme süresi gibi bir çok neden adet düzensizliğine sebep olabilir. Doğum sonrası (lohusalıktan sonra) adetlerin 21-35 günde bir görülmemesi durumunda adet düzensizliğinden bahsedebiliriz .Testiniz negatif çıkmış gebelik söz konusu değil.Sorunuzla ilgili detaylı bilgi için aşağıda ki linki ziyaret edin..

Doğum sonrası adet düzensizliği neden olur?

Adet gecikmesi hamileliği mi gösterir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Gecikmesi Normal midir?

Adet Gecikmesi Normal midir?

adet gecikmesi nedenleri adet gecikmesi normal midir adet gecikmesi neden olur Regl her kadının ergenlik çağından itibaren geçirdiği aylık periyorlardır melekler. Bu periyotlar kimisinde uzun aralıklarla kimisinde kısa aralıklara gerçekleşir. Ergenlik dönemlerinde düzene girene kadar yoğunluk ya da gecikmeler yaşanabilir. Ancak özellikle kadınlarda meydana gelen gecikmeler bebek sahibi olmak...
  2. Hamilelik teşhisi için adet gecikmesi şartmı?

Hamilelik teşhisi için adet gecikmesi şartmı?

Gebelik belirtileri ne zaman başlar konulu yazımızda sıkça sorulan sorular ve merak edilenler aşağıda listelenmiştir. Gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar, ne zaman belli olur ve ne zaman biter? Ne tür belirtiler hamileliğe işaret eder? İşte detaylar Gebeliğe işaret eden en erken belirtiler son görülen adetten 4-5 hafta sonra başlar. Bilindiği üzere, gebe olunduğuna dair ilk şüphe adet...
  3. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı
  4. Her adet gecikmesi gebelikmidir?

Her adet gecikmesi gebelikmidir?

Her kadın düzenli olarak ayda 1 defa adet olmaktadır.Adet olan kadın gerek ruhsal gerekse fiziksel açıdan rahatlamaktadır.Adet kanaması nın düzenli olması gebe kalma açısından önemlidir.Düzensiz adet gebeliği zorlaştırsada tedavisi mümkündür.Adet düzensizliği genelde hormon bozuklukları,rahim kaynaklı sorunlar,stres,mevsim dönüşleri ,kist,miyom gibi durumlardan kaynaklanmaktadır.En sık...
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba. En son 30/08/2016 da adet oldum. Normalde adet donemim 32-34 gun arasinda degisir ama temmuz ayindada adetimden 5 gunluk bi gecikme yasamistim ve adetim 30/07/2016 da gelmisti. Bu ay cinsel illiski yasamadim sadece 4 eylulde perina bolgesine zevk suyu gelmisti ve ben hemen silmistim baskada hic bir iliskim olmadi. 1 bucuk hafta once kadar grip oldum. Dun 7/10/2016 da idrar testi...

Sayfayı Paylaş