gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet kısa sürmesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba evliyim ve dogum kontrol hapı kullanıyorum adetim kısa sürdü sebebi ne olebilir?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    nasil kisa sürdü? baslangicta gecmi basladi yoksa erkenmi bitti 7 günlük ara verdiginde? hapin hafif ise ondan ola bilir...

Adet kısa sürmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğinizin huzur içinde sürmesi

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi

Evliliğinizin huzur içinde sürmesini istiyorsanız yapmamanız gerekenleri bilmeniz gerekir. Eleştiri "Sen hep böylesin. Zaten bir gün bile olsun beni dinlemedin. Hep bağırıyorsun. Beceriksizsin. Filanın eşinden ibret al. Beni üzmekten zevk alıyorsun" şeklindeki ifadeler, eşi suçlayıcı, yargılayıcı ve kırıcı eleştirilerdir. Oysa iletişimde "ben" dilini kullandığımızda...
  2. Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var

Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var

Kızlar adetim 2 günde bitiyor. Düzenide yok denilebilir. Bu düzensizliğin ve reglin yani adetin kısa sürmesinin ne gibi sonuçları yada sebebi olabilir.
  3. Kısa süren adet kanamaları ve az kanamalı adet nedenleri nelerdir buyrun öğrenelim.

Kısa süren adet kanamaları ve az kanamalı adet nedenleri nelerdir buyrun öğrenelim.

kısa süren adet az kanamalı adet kısa süren adet neden olur az kanamalı veya kısa süreli adet görme az kanamalı adet görme nedenleri nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlarım. Belirli bir yaşa gelmiş her genç kız, adet (regl) kanaması görür ta ki yine belirli bir yaşa gelipte menopaz dönemine girene kadar, her ay belirli zamanlarda adet kanaması görür. Adet düzensiliğini saymasak...
  4. adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamilemiyim
  5. Kadınların araba sürmesi  caizmi?

Kadınların araba sürmesi caizmi?

Bu konuyla ilgili olarak fıkıh kitaplarımızda öyle ya da böyle bir bilginin bulunmaması normaldır. Bilebildiğimiz kadarıyla bugünkü Suud Hükümeti bir iki hadîs-i şerife ve daha çok da kamu maslahatına (maslahat-i âmmeye) dayanarak kadınlara sürücü ehliyeti vermemekte ve onların araba kullanmalarını yasaklamaktadır. Sözü edilen hadisler sunlardır: "Eğer üzerindeki dişilere Allah lanet...

Sayfayı Paylaş