gebe
  1. Günes4616

Günes4616 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet olmadan yumurtlama olur mu?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında Günes4616 tarafından paylaşıldı.

Kuzlar selam Persembe gunu Kadin Dogum uzmanina gittim gebelik testi icin negatif cikti adetim gecikmisti sol yumurtaligimda 5 cm kist varmis iyi Huylu dedi ve ayni zamanda kanalda sivi birikintisinden dolayi tikanma varmis.Rahmimden parca aldilar 1 Ay sonra sonuc cikacakmis neden oldugu arastiracaklarmis. Ve tikanikligida o esnada actilar. Tekrar ulturasonla bakti acildi dedi. Sag tarafta kist vs hic bir sorun yok dedi. Bu ay adet olmadigim icin adet duzenleyici verdi. Kizlar parca alindi dune kadar lekelenme tarzinda kan geldi parca alindiginda icerdeki kan ciktigi icin 1 Ay gec geliyormus. Sizce esimle iliskiye girmem sorun olur mu doktor birsey soylemedi o an Cok kotu oldum tansiyonum dustu doktora sormak aklima gelmedi. Adet olmadigim icin sizce yumurtlam olabilir mi bunu nasil takip edebilirim kizlar lutfen bu konuda bilgisi olanlarin cevaplarini Cok merak ediyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , öncelikle geçmiş olsun. Sorunuz ciddi bu yüzden hekiminize sormanız daha uygun olur.Olası bir enfeksiyona birliktelik neden olabilir.

Günes4616 bunu beğendi.
Adet olmadan yumurtlama olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

ovülasyon olmadan adet olunurmu,yumurtlama bozukluğunda adet olunurmu,yumurtlama sorunu ve adet düzensizliği,düzensiz adetle yumurtlama gerçekleşirmi,düzensiz adet ve ovülasyon hakkında bilgiler yumurtlama olmadığı halde bir kadının adet görebilmesi (mens, regl, menstruasyon) mümkündür. Bu tür kanamalar çoğunlukla süre ve miktar olarak kadının normal adet kanamasından farklıdır, genellikle...
  2. Adet bitimi yumurtlama olur mu?

Adet bitimi yumurtlama olur mu?

merhaba kızlar bu sefer araştırdım ovulasyon tahminiyle ilişkiye girmeye karar verdim ama işler ters gitti. mesela 8 gün yıkanırken 4. gün adet lekem bile bitti . hergün ateşimide ölçtüm 36 idi iki gün önce 36.5 du dün 35.6 bugün 35.4 .tahminimce yumurtlama oldu ama erken değil mi. doktorumda şehir dışında. bu yumurtlam ne kadar sürer.ayrıca belirtiler doğru yapışkan sıvı da oluşmuş. ayyy...
  3. Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

Kadınlarda normal adet düzeni her ay bir gün gerçekleşen yumurtlamalar (ovulasyon) sayesinde gerçekleşir. yumurtlama olmayan aylarda adet yani vajial kanama nasıl gerçekleşir açıklamadan önce normal adet düzeni yani yumurtlama ile gerçekleşen adetler nasıl oluyor açıklamak gerekir. yumurtlama sayesinde gerçekleşen normal adet düzeni: Kadınlarda normalde her ay bir kere yumurtlama olur ve bu...
  4. Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Kadınlarda normal adet düzeni her ay bir gün gerçekleşen yumurtlamalar (ovulasyon) sayesinde gerçekleşir. Yumurtlama olmayan aylarda adet yani vajial kanama nasıl gerçekleşir açıklamadan önce normal adet düzeni yani yumurtlama ile gerçekleşen adetler nasıl oluyor açıklamak gerekir. Kadınlarda normalde her ay bir kere yumurtlama olur ve bu yumurtlama yaklaşık olarak iki adet kanamasının...
  5. Sık adet görme neden olur ?

Sık adet görme neden olur ?

Sağlıklı her kadın ayda bir defa düzenli olarak adet olmaktadır. Bazı nedenler den ötürü , ayda bir kaç defa adet kanamsı da görülebilmektedir. Genellikle adet başlangıç günleri arasındaki süre 24 günden daha kısadır. Peki sık adet olmanın nedenleri nelerdir , tüm ayrıntıları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.. Sık adet olma genelde hormonal nedenler, myom ve polipler den kaynaklı...

Sayfayı Paylaş