gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır

Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adet gecikmesi regl gecikmesi adet düzensizliği regl düzensizliği adet olmamak regl olmamak adetin gelmemesi reglin gelmemesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, adet günü gecikmesi, adet gecikmesi, adet düzensizliği, adetin gelmemesi, regl gecikmesi, regl düzensizliği gibi konuları ve bu konuda ki kendi sorunlarımızı paylaşırsak, bu saydığımız sorunlara sahip olan hemcinslerimize bir nebzede olsa faydamız olacaktır.
    Kimi zaman stresten kaynaklı olan adet gecikmesinin aslında daha bir çok nedeni vardır. Bu nedenler arasında nadirde olsa doğum kontrol hapları yer alsada, çoğunlukta adet düzenleyici olarak doktorlar tarafından önerilir.

Adet (regl) gecikmesinin, adet düzensizliğinin sebeplerinden biride Hamilelik belirtileri olabilir Melek'lerim.

Adet gecikmesi ve adet düzensizliği yaşayan Melek'lerimizden ve bizi ziyaret eden misafirlerimizden, adet (regl) sorunlarını ve bu sorunların bağlı olduğu nedenleri ve de önerileri, bu başlık altında bekliyoruz arkadaşlarım.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

2. Elif gökce

Elif gökce Forum Okuru

Selam ben 23 yasindaym ve bebim adetim gelmiyor yaklasil bi senedir. Ondan önceleride sende bi iki defa geliordu depresyona girdm ve asiri derece kilo aldim iki katima ciktim. Zayfken yine arad geldigi oluordu. Agrilarim oluyor kankm cekilio halsiz düsüorkm Ama adet görmüorum cildirmal üzereYim lütfen bana yardm edin nasil adetim gelir ..:(

Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumun Gecikmesinin  Nedenleri

Doğumun Gecikmesinin Nedenleri

doğumun gecikmesi Sevgili hamiş meleklerim ; gebelik döneminde zamanınızı iyi bilmeniz gerekmektedir.Doğum zamanının ayarlanması tarihin belirlenmesi hem bebeğinizin hem de sizin sağlığınız açısından değerlidir. Doğumun Gecikmesinin Nedenleri Pek bilinmemektedir. Anne yaşı , paritesi (doğum sayısı) (yaş ilerledikçe ve parite arttıkça gebelik süresi uzar) , genetik faktörler (bazı...
  2. adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

3 Aydır adetim nerdeyse gelmiyor gecikiyor, bu gecikmenin nedenleri neler olabilir. Hamile de değilim 38 yaşındayım bu durumda neler yapacağız yada ben neler yapmalıyım ? Bunu sitenizdeki ilgili bölümden konu olarak açıp sabit konu yaparsanız üyeler ve misafirler bu durumu başına gelenleri paylaşabilirler. Bunun dikkate alınmasını istiyorum.
  3. Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Adet Gecikmesinden Sonra Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinde Hamilelik Belirtileri Daha önce sizlere en erken gebelik belirtileri neler diye bir çok bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de hamilelik belirtileri adet gecikmesinden sonra mı başlar diyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, adet gecikmesinden sonra hamilelik belirtileri neler bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler....
  4. Adet Günü Gecikme Sebepleri

Adet Günü Gecikme Sebepleri

Bu konu; Adet Günü Gecikme Sebepleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman kadınların regl tarihlerinde gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmeleri nen güzeli elbette ki gebelik durumudur. Ancak bazı rahatsızlıklar da reglin gecikmesine sebep olabilirler. Bu sayfamızdaki makalede sizlere regl gecikme nedenlerinden bahsedeceğiz... 1. Stres Stres hayatınızdaki birçok...
  5. Adet gecikmesinin sebepleri nelerdir?

Adet gecikmesinin sebepleri nelerdir?

adet neden gecikir,adet gecikmesinin nedneleri nelerdir,şişmanlık adet gecikmesi yaparmı,ilaç kullanmak adet gecikmesi yaparmı,adet gecikmesi hakkında bilgiler Hamile kalmaya çalışmıyorsanız, hiçbir şey sizi, adetinizin gecikmesi kadar korkutamaz. Ve adetiniz geciktiğinde aklınıza hemen hamile miyim sorusu gelir. Peki adetinizin gecikmesinin tek sebebi hamilelik midir? İşte adet olmamanızın...

Sayfayı Paylaş