gebe
  1. burcuözkaya

burcuözkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adetim 2 3 gün de bitti

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında burcuözkaya tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim yaşım daha küçük ve erkek arkadaşımla korunmasız yaptık ve o da ne yaptığını bilmiyor. Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum adetim 2 3 gün geldi ve 2 aydır boyle ilişki göördüğümüz günden beri. Ama hastaneye baş dönmesiyle gittim kanıma bakıldı eğer hamile olsam orada gözükürdü ayrıca bobreklerime ultrasonla bakıldı. Eğer hamile olsam orada gözükürdü değilmi ? Çok şüpeleniyorum ve korkuyorum yardım edin :(((((

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Yaşınız küçük yaptığınız büyük..Her zaman böyle şanslı olmasın.Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir.Mensinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu olmaz.

Adetim 2 3 gün de bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

adete 3 gün kala hamile kalınırmı adete 2 gün kala hamile kalınırmı 3 4 gebelik testi adetime 7 aylık vajinismus kabusundan sonra korunmasız ilk ayım.adetime 3 gün var ama dizlerim kopucak gibi ağrıyor.özellikte kasıkta kısa süreli batma oluyor.birde gözlerim çok dumanlanıyor.aşırı olamasada bazen yürümeye bile halim olmuyor.aynı blirtileri yaşayanlar varmı aranızda beklemek çok kötü :shootout:
  2. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  3. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  4. adeti 1-2-3 gün gecikenler meleğimiz bizimle mi

adeti 1-2-3 gün gecikenler meleğimiz bizimle mi

adetim şuan 2 gün gecikti bugün 3.gün yarın da olmazsam test yapıcam bakalım..hayırlısı...
  5. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??

Sayfayı Paylaş