gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :) hamilemiyim.jpg

Son düzenleme: 5 Aralık 2016 13:42
    essenn ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. essenn

essenn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    266
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlık Sadmin..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar ben benilişkimden sonra 3 ay adet olmadım hamilelik şüpesiyle kadın doğuma gttim ama hamilelik şüphemin olduğunusakladım sadece adet olamıyorm dedim.doktor plikistikover tanısı koydu ve ‘primolut’ diye bir ilaç verdi günde 3 kez kullandım ilaç bitince adet oldum.sorum gebelik şüpemle gitmiştim ve sakladım gebelik durumum nedir.?

4. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Semra,
    Durumunuzu anlıyorum. Saklayarak gitmişsiniz ama emin olun gebelik durumunuz söz konusu değil.
    Saygılar.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan dün kan testi yaptırdım adetime 3 gün varken.. tam 41 çıktı sonuçç pozitif ama içim hiç rahat değil korkuyuorum çok mu düşük bu değer..iki gün sonra tekrarlayalım dediler düşük çıktı dediler ama değerlerde 0-50 arası 0,2-1 haftalk gebelik için yazıyordu..sonuçta ovulasyon olalı 9-10 gün olmuş bende…korkuyorum bir düşük geçirdiğim için.. şuan belim ağrıyorr bişey mi oluyor diye çok korkuyorum değerler yükselmezse diye de çok korkuyorum sevinemedim inanın korkularımdan:(((değerim normal mi adet geçeli 25 gün olmuştu dün.. beni aydınlatır mısınız lütfen ?

6. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Mehrabalar sevgili misafirimiz, yazdığınız sorularda kayıtsız kullanıcı bölümüne nick yazarsanız hitap şeklimizi de ona göre ayarlarız.
    Gelelim sorunuza. Bu sıralarda mutlak suretle ayaklarınızı yukarıya doğru dikerek bir hafta en azından hiç birşey yapmayın dinlenmeye geçin lütfen. Bir hafta sonunda yeniden BETA HCG testi yaptırın eğer değerler yükselir ise korkulacak birşey yok. Ağrıların olmasıda normal tatlım.

Sevgiler.

7. Kayıtsız Üye Derya

Kayıtsız Üye Derya Forum Okuru

slamlar:)ya ben sunu merak ediyorum,kokulu gunluk petler kullaniyorum aklima takildida acaba bu tur kokulu gunluk petlerin vajinaya fealn zararlari varmidir veya bebek dunuyorum hamile klmami engellermi?tesekkurler:)sevgiler.

8. deryaskın

deryaskın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Onların zararlı olacağını sanmam Kayıtsız Üye Derya çünkü kontrol edilerek satılıyorlar.Alerji testinden bile geçtiklerine göree bebek yapmaya engel olabilecek bir sorun olusturmazlar diye düşünüyorum ama cok aklına takılıyorsa bir doktora git istersen.

Bana gelecek olursak dünde sordum ama kimse cevap vermemiş.:/ Buraya da yazayım

Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik.Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir sürtünme yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(

Bugünde adetimin 2.günü.renk olarak kırmızı,daha önceki renklerde renk olarak ama miktarda bi azalma var.O da stresten azalır mı?ÇÜnkü bu hamile olabilirmiyim soruları son 4-5gündür beni oldukça gerdi bu az gelmesi onunla alakalı olabilirmi hanımlar lütfen yardım.:(((

gülfem_MG bunu beğendi.
  9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi canım keşke bu hatalara düşmeseniz yapmayın bakın gençliğinize yazık ve günah biliyorumki şuan sende pişmansın yani

bi anlık heves için bu kadar sinir strese değermi be yavrum neyse

korkma hamilelik yoktur üstüne görme de öyle herkeste olabilecek bişe değil anormal bişeydir sürtünmeylede olmaz reglin az gelemsi stersten kaynaklı olabilir

zaten tam bişe yaşanmamış korkma tedirgin olma yani ama sana abla tavsiyesi bu işlerden uzak dur ve evliliğini bekle eşine tertemiz bir şekilde git bence allah yolunu açık etsin

10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sürütnme yolu ile hamile kalmazsın canım çünkü hamile kalabilmek için sıvının yerleşmesi gerekir. için rahat olsun. adetinin gecikmeside yaşamış oluğun sterese bağlıdır. ama keşke böle şeyler yapmasaydınız canım benim yaaa biraz daha sabredin zaten birbirinizi istiyor ve seviyorsanız beklersiniz birbirinizin helali olun. korkma hamile değilsindir canım.

bircehavva bunu beğendi.
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

12. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Merhabalar değerli misafirimiz.

Evet malesef artık hamilelikler malesef zor olmaya başladı. Bunda, yediğimiz yiyeceklerin inanılmaz etkisi olduğunu düşünmekteyim. Sizin durumunuza birşey söyleyebilmek için emin olun ki daha çok erken. Umarız hamilesinizdir. Ama göğüslerde hassasiyet, nadiren mide bulantısı ve belde ağrı gibi durumunuz yok ise sadece gaz olayına bağlayarak hamilesiniz diyemiyoruz. Biraz daha beklemeniz gerekmekte. İlerleyen günlerde ayrıntıları yazarsanız tabiki size yardımcı olmak isteriz. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.

Sevgiler.

guzmelegi bunu beğendi.
  13. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    valla sadmin güzel bi konu acmıişsın emeğine sağlık artık geliriz sık sık sana sorarız hahaha

guzmelegi, a.özlem, Editör ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba lütfen soruma cevp verin,aralık 2 son adet gördüğüm tarih,o tarihten bu yana çocuk için çalışmalar devam ediyo,ve ben adetime 9 gün kala dayanamayıp kan testi yaptırdı,0,1 çıktı,yani negatif:( acaba çokmu erken yaptırdım,şuan adetime 5 gün var,eğer olmazsam tabi yine yaptırıcam ama,acaba aynımı çıkar diye kafamı yiyip duruyorum:S

15. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Gül Deniz,

Biz kadınların malesef yaptığı şey bu.... Dayanamayıp test yaptırıyoruz. Çok erken davranmışsınız. Ama kan testi yaptırdığınıza göre bu ayı es geçebilirsiniz. Lütfen ovülayson günlerinize dikkat ederek çalışmalara devam edin.

Kafayı yiyecek bimr durum yok, bu ay olmazsa bi dahakine olur dimi :)

Sevgiler.

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  2. hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen
  3. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  4. hamilemiyim değilmiyim anlamadım

hamilemiyim değilmiyim anlamadım

selam .adetime 8 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı sonra gidip kanda baktırdım 001 çıktı hamilemiyim ?
  5. Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

merhaba hamilelikle ilgili bir kaç sorum olucak sizlere bugün adet günümün ilk günü fakat olmadım henüz kendimde acayip şeyler sezinliyorum mesela ara ara migdem bulanıyo başım dönüyo gögüslerimde şişkinlik ve uçlarında renk değişimi oldu birde ucunda küçük küçük kabarcıklar bir kere dış gebelik yaşamıştım ve aynısı olmuştu şimdi acaba hamilemiyim diye tekrar düşünüyorum sizce olabilirmi...

Sayfayı Paylaş