gebe
  1. rüya poyraz

rüya poyraz Forum Okuru

adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı s

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında rüya poyraz tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben yeni üye oldum foruma ve önemli bir bilğiye ihtiyacım var adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı sınra kan tahlili yapyırdım 31 cıktı 2 gün sonra tekrar yaptırdım 85 e yükselmiş son yaptırdığım kan testınde adetim gelmişti bunu nasıl yorumlarsınız acaba dr o kafar ilgisizdi ki sinirlerimi bozdu benim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , durumunuzu ancak hekiminiz muayene ile değerlendirebilir. Değerler gebelik lehine..Ya sağlıksız gebelik geçiriyorsunuz , yada üstüne görme dediğimiz kanamayı.Hekim kontrolünde olun..

adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı s konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

gebelik Mrb. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama baş dönmem halsizlik ve mide bulantım var ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunz:fear:
  2. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  3. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  4. Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi yapmak için kaç gün geçmeli,gebelik testi ka.ç günlük gecikmeyle doğru yanıt verir,gebelik testi hakkında bilgiler Gebe olduğundan şüphe eden kadınlar, şüphelerinin doğruluk payını öğrenmek için gebelik testine başvururlar ancak gebelik testinin kesin sonuç vermesi için doğru zamanda yapılması gerekir. Peki gebelik testini ne zaman yapmak...
  5. adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce  sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sonra bir kac damla kan geldi sürtünme yoluyla ilişkiye grdk üstüne bosalmada olmadı

Sayfayı Paylaş