gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetimi geciktirmek istiyorum tavsiyeniz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu ay adetimi 10 gün kadar geciktirmek istiyorum. Adet döngüm 29 günde bir gelmektedir. bana ilaç yada bir yöntem tavsiyesinde bulunmanız mümkün mü

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adetimi geciktirmek istiyorum tavsiyeniz var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  2. Adetinizi geciktirmek

Adetinizi geciktirmek

orgametril nedir orgametril kullanımı duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur neden kullanılır ne işe yarar Özellikle tatil birçok kez denk gelmiştir özel gününüze, bunu geciktirmek elinizde meleklerim bunu daha öncede biliyordum şimdide hep birlikte tekrar öğrenelim:) Kadınlar özellikle sınav, uzun yolculuk, iş gezisi, evlilik, tatil gibi dönemlerde adet olmaktan...
  3. üstüne adet gören var mı?

üstüne adet gören var mı?

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım
  4. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?
  5. mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı

mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı

kızlar beebğim yeni yeni emeklemeye başladı ben mama sandalyesi almak istiyorum. Han gi markayı nereden alabileceğim konusunda yardımınızı rica ediyorum. Varmı tavsiyeleriniz.

Sayfayı Paylaş