gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetin kaç gün gecikmesi normaldir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adetim 3 gün gecikti ve hamilede değilim acaba kızlar adetimizin kaç gün gecikmesi normaldir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adetin kaç gün gecikmesi normaldir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet gecikmesi 15 gün

adet gecikmesi 15 gün

kızlar adetim bugün tam 15 gün gecikti test yaptırdım hamilede değilim bunun başka ne gibi nedenleri olabilir teşekkür ediyorum.
  2. Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?

Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?

Bu konu; normal şartlarda adet gecikmesi kaç gün sürer hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanlar zaman zaman regl günlerinde gecikme yaşarlar. Bunun sebebi, mevsimsel değişiklikler, duygu durumlu değişiklikleri, hastalık ya da gebelik olabilir. Bu sayfamızda sizlere normalde regl gecikmesi kaç gün olur bilgi vermek istiyoruz... Normal adet aralıkları ortalama 28 gün...
  3. Adet kanaması  kaç gün sürer?

Adet kanaması kaç gün sürer?

normal adet periyodu nedir,kaç gün adet olunur,adet kaç gün devam eder,normal adet kanaması kaç gün sürer,normal adet süresi ve miktarı hakkında bilgiler Adet (regl, mens) kanamasının 2-7 gün arasında sürmesi normal kabul edilir. sadece 1 gün kanama olup bitmesi az miktardadır ve sebebin araştırılması gerekir. 7 günden fazla süren kanamalar da uzun kabul eedilir ve nedenin araştırılması...
  4. Adet gecikmesi kaç gün olur?

Adet gecikmesi kaç gün olur?

Hamilelik, emzirme ve menopoz adet gecikmesinin ilk akla gelen, genel nedenleridir ancak kilo değişimi (kilo almak ya da vermek), stres (duygusal stres ya da hastalık veya ağır egzersiz gibi nedenlerden kaynaklanan fiziksel stres), kullanılan ilaçların yan etkisi ve hormonal problemler de adet gecikmesine yol açabilir. Başka bir sebep söylemek gerekirse, bir kadın doğum kontrol haplarını...
  5. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı

Sayfayı Paylaş