gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

adete 3 gün kala hamile kalınırmı adete 2 gün kala hamile kalınırmı 3 4 gebelik testi adetime 7 aylık vajinismus kabusundan sonra korunmasız ilk ayım.adetime 3 gün var ama dizlerim kopucak gibi ağrıyor.özellikte kasıkta kısa süreli batma oluyor.birde gözlerim çok dumanlanıyor.aşırı olamasada bazen yürümeye bile halim olmuyor.aynı blirtileri yaşayanlar varmı aranızda beklemek çok kötü :shootout:

2. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

benim de adetime 2 gün var bu sabah erken de olsa test yaptım. silik bir çizgi çıktı. Daha önceden de bu silik çizgiler çıkmıştı. Havalara uçmuştum. Ama bu sabah hiç umursamıyorum bile. Sonu hüsran olacak biliyorum. Gerçi test için çok erken di ama sabırsızlık işte. Herşeyden önce hayırlısı. Belirtilere gelince canım insan vücudunu dinlediği zaman en ufak birşeyi dahi belirti sanabiliyor. Bu yüzden de takıntılar artıyor. Kişiden kişiye değişebilir bu beliritler. En iyisi sabırlı olmak derim. İnşallah bizde birgün bu duyguyu yaşayacağız buna inanıyorum...

numanın.ozgesi bunu beğendi.
  3. hafize05

hafize05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben siteye yeni üye oldum.benimde 4 var ve aynı hamileymiş gibi midem bulanıyor bazı şeylerin kokusundan hoşlanmıyorum bacaklarım agrıyor halsizlik ve uykubastırıyor test yaptım tek çizgi çıktı ve morelim bozuldu çocugum olsun istiyorum inş olur dua edin

4. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bugün benim regl olmam gerekiyordu düzenli olmasna rağmen olmadım.dayanadım test yaptım

5. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bal_arısı kantesti yaptırdın mı canım sen

6. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hepimizin hayırlısı ile olsun bebişleri.ben kn testi yaptırmadım beklemek istiyorum.kan testi ile önceden öğrenilebiliyomuş

7. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Eeee hamile misin HERA ? yaptınmı test

8. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    10 günlük memleket ziyareti oldu.geçen ay olmadım benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.stres insanı ve hayatını çok etkliyor.bu ay tam gününde adet oldum oda 1-2 damla pembe kanama oldu devamı kahverengi lekelenme oldu.olursa lütfundan olmazsa hikmetinden başka yeni hamiş olan varmı

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım slm benım adetıme 10gun var ama bunlar bu agrılar bendede oluyor

10. judo

judo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende test yaptım 3gun var adetime silik çızgı çıktı ama silik yanı baya kırmızı deıl dıerı kadar ama bellide oluor sizce neyapayım hamile olabilirmiyim herzaman kullandığım test ..

11. tatlıcadı2000

tatlıcadı2000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    judo kesınlkle hamılesın canım..2-3 gün sonra tekrar test yap canımmm..

12. benimde adetime 4 gün var çok merak ediyorum gebe olup olmadığımı 10 gündür göğüslerim ağrıyor ayrıca test yaptım çok sonra ikinci çizgi belirdi varla yok arası anlamadım lütfeennn yardımmm

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bız eşimle sürekli korunuyorduk geri çekilme yöntemiyle.geçen gün bır kaza oldu ama iyide oldu aslında ben cocuk istiyordum :) birde hesaplamama gore yumutlama tarıhımden tam 1 gun sonraya denk gelıyor acaba hamıle kalırmıyım cok meraklıyım :)))))))) adetıme daha 1 hafta varrr :))) bu arada yazdıklarınızı okudum testlerde ıkıncı cızgı sılık bıle cıksa hamıleymışsiniz arkadaslar araştırmalarım sonucu öğrendım :))))

14. mavigecem

mavigecem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben acaba gebemiym ya

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

korkuyorum

merhabalar benim birtane 1 yaşında oğlum var eşimle ilişkiye girdik sanırım içime boşaldı hemen ardından 1 saat sonra adet oldum sizce hamile olabilirmiyim lütfen yardımcı olun çok üzülüyorum hamile kalmak istemiyorum

adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Adetim 2 3 gün de bitti

Adetim 2 3 gün de bitti

Arkadaşlar benim yaşım daha küçük ve erkek arkadaşımla korunmasız yaptık ve o da ne yaptığını bilmiyor. Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum adetim 2 3 gün geldi ve 2 aydır boyle ilişki göördüğümüz günden beri. Ama hastaneye baş dönmesiyle gittim kanıma bakıldı eğer hamile olsam orada gözükürdü ayrıca bobreklerime ultrasonla bakıldı. Eğer hamile olsam orada gözükürdü değilmi ? Çok şüpeleniyorum...
  3. Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım.Gebelik için ayda 6 altın gün var.Bu altın günler yumurtlama günleridir.Yani adetin ilk gününden itibaren 11 ,14 ila 17 nci günler arasıdır.Bu kural adeti düzenli olan bayanlar için geçerlidir.Bu konuyu detaylı anlatıcaz lakin öncesi Yumurtlama kaç gün sürer , Yumurtlama kaçıncı gün olur adlı konularımızı da...
  4. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş