gebe
  1. Aza

Aza Forum Okuru

Adetm gecikmesi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Aza tarafından paylaşıldı.

eylül15 de regl olmustm 3.4gun gecti amabuay bugun yani ekim 18 relgoldum glbi kanamam geliyortcok yogun deil ama belki ilkgunler dye de olabilr 10gun oncedn acaylp bel,sirt.kasik,karln agrilarm oldu hala deuam edxor kasik agrlLarm.igne batar glbi.sanki kasiklarlma bisey yerlesms glbl batiyor.hasta ml oldum,ustunemk gordum anlayamlyorum ne'olabilir

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , bu içinizdeki şüpheyi ancak test yaparak giderebilirsiniz. Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız..

Adetm gecikmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. regl gecikmesi

regl gecikmesi

merhabalar,yaklasik iki sene dogum kontrol hapi kullanimindan sonra 22 mart persembe hap almayi biraktim bebek istegiyle ve 3gun sonra regl oldum yani 26mart pazartesi gunu,nisan ayini ortalarinda sankiregl olacakmisim gibi kasiklarimda agrilarim oldu ve goguslerimde siskinlik oldu ayriyetten kahverengimsi cok az camasirimda hafif lekeler gordum bir hafta boyunca,acaba bu gecikmem ve...
  2. adet  gecikmesi

adet gecikmesi

Arkadaslar Merhaba. Bilen biri varsa ve bana cevap yazarsa çok sevinirim. Ben her ay en gec 30 günde bir adet olurdum. Hatta son 3-4 aydir 28 günü gecmedi hic. Bu ay 33 gün geçti olamadım adet. Kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı sonucu yani negatif. :-( hamile olma ihtimalim var mıdır ? Kimisi daha küçüktür kanda çıkmaz diyor kafam allak bullak oldu. Lütfen yardım edin
  3. adet gecikmesi

adet gecikmesi

herkese ii günler adetim 5 gün geçikti. geçen ayda 2 gün geç gelmişti. bu ayda 2 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı ultrasyonla baktı bir sorun yok dedi. beta hcg de 5 çıktı acaba diyorum başka bir doktora tekrardan gitsem mi şuan 5 gün geçikti
  4. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba. En son 30/08/2016 da adet oldum. Normalde adet donemim 32-34 gun arasinda degisir ama temmuz ayindada adetimden 5 gunluk bi gecikme yasamistim ve adetim 30/07/2016 da gelmisti. Bu ay cinsel illiski yasamadim sadece 4 eylulde perina bolgesine zevk suyu gelmisti ve ben hemen silmistim baskada hic bir iliskim olmadi. 1 bucuk hafta once kadar grip oldum. Dun 7/10/2016 da idrar testi...

Sayfayı Paylaş