gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Adım Adım Günlük Cilt Bakımı Önerileri

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

günlük cilt bakımı, cilt bakımı nasıl yapılır, günlük cilt bakımı nasıl olmalı

Sevgili melekler, sağlıklı ve bakımlı ciltleri görüp de imrenmeyin. Siz de biraz vakit harcayıp, cildinizle yakından ilgilenirseniz, sizin de pürüzsüz bir cilde sahip olmamanız için bir neden yok. Bunun için günlük olarak yapmanız gerekenleri adım adım, saat saat aşağıda sizlerle paylaşıyoruz..

cilt-bakımı.jpg

Adım Adım Günlük Cilt Bakımı Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 Adımda Sağlıklı Cilt

6 Adımda Sağlıklı Cilt

Düzenli bir şekilde, yoğun programınıza manikürü, pedikürü, saç kesimini dâhil etmek için zaman bulmaya uğraşırsınız. Fakat cildinize gereken önemi veriyor musunuz? Yüzünüzü yıkamak ve yatmadan önce makyajınızı çıkarmak bir başlangıçtır; fakat haftalık derinlemesine temizlik cildinizin iyi görünmesi ve hissetmesi için çok önemlidir. Manhattan'da bulunan cilt bakım uzmanı Lia Schorr'dan...
  2. adım adım hızlı makyaj önerileri:

adım adım hızlı makyaj önerileri:

İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kıza*rıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildiniz*den bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton...
  3. 5 kolay adımda cilt bakımı

5 kolay adımda cilt bakımı

Güzellik ve bakım her kadının vazgeçilmezi. Ancak hareketli bir yaşamınız varsa, sık sık cilt bakımı yaptırmanız mümkün olmuyordur. Oysa evde kendinize temizleyici ve canlandırıcı maskeler hazırlamanız, cildinizi bunlarla şımartmanız hiç zor değil. Her şeyden önce “5 kolay adımda cilt bakımı” nasıl yapılır, bir göz atalım. Yüzünüzü temizleyin: Yalnız makyaj malzemeleri değil, hava...
  4. 8 Adımda Günlük Bakım...

8 Adımda Günlük Bakım...

Her kadının tutkusudur güzel olmak. Bu iş emek ve zaman gerektir ama doğru uygulamalar sayesinde düzenli bir uğraş haline dönüşebilir. Bakımınızı bir güne nasıl sığdırabileceğinizi bu yazıda öğrenebilirsiniz. Ev işleri, iş hayatı ve çocuklar hem fiziken hem de ruhen yorulmamıza sebep olur. Özellikle de cildimiz bundan nasibini alır. Çoğumuz için günlük bakım çok zahmetlidir. Üstelik...
  5. Adım adım tırnak bakım önerileri

Adım adım tırnak bakım önerileri

adım adım tırnak bakımı, bilgileri, önerileri, tavsiyeleri burada arkadaşlar Baştan aşağıya marka ve en şık kıyafetleri giyindiniz. Kolunuza da en pahalı marka bir çanta aldınız. Kısacası, yılın trendi, sizsiniz ama sanmayın ki ortalık yıkılyor. Bakımsız tırnaklarınız, tüm şıklığınızı bir balon misali söndürebilir Melek'lerim. Kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı olan tırnak bakımının...

Sayfayı Paylaş