gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adım Adım O'nun İzinde

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Semerkand dergisi yol izinde hakkında bilgiler var mı elinizde

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adım Adım O’nun İzinde Hz.Muhammed (sav) yol izi

Allah Rasulü s.a.v. Efendimiz’in sözlerine, uygulamalarına ve herhangi bir durumla ilgili tavrına “Sünnet” diyoruz. Sünnet’i gözardı eden bir anlayışın İslâm’la, böyle bir yaşantının müslümanlıkla ilgisi olamayacağına dair şüphe yok.

Bugün ilâhi köklerinden kopma tehdidi altındaki anlayışımızın ve yaşantımızın yenilenmesi, tazelenmesi yani tecdidi ancak Sünnet ile mümkün. DEVAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Adım Adım O'nun İzinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım adım incelik

Adım adım incelik

Zayıflamak uğruna yemek zevkinden vazgeçemeyenler, günde yalnız yarım saat yürüyüşle formlarını koruyor. Koşanlar, yese de zayıflıyor. Spor yapmanın kilo verme üzerindeki etkisini gösteren bir araştırma sonucu daha açıklandı. Yemekten vazgeçemeyen aşırı kilolu kişiler, günde yarım saatlik yürüyüşle zayıflamasalar bile, daha fazla kilo almanın önüne geçebiliyor. ABD’de Duke Üniversitesi bilim...
  2. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  3. adım adım Türkiye

adım adım Türkiye

ünlü mankenlerizmiden Tülin Şahin!in reklam resimlere bakalım nerelerde geziniyormuş..... TÜLİN'Lİ REKLAMLAR AVRUPA'DA! TÜLİN ŞAHİN’İN DE YER ALDIĞI TÜRKİYE REKLAMLARI OTOBÜSLERİ VE DURAKLARI SÜSLEDİ... Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2009 yılı tanıtım kampanyası kapsamında hazırladığı manken Tülin Şahin'in yer aldığı afişler, İtalya'nın Roma ve Milano ile İspanya'nın Madrid kentinin...
  4. Semerkand Adım Adım O'nun izinde

Semerkand Adım Adım O'nun izinde

semerkand dergisi 2012 adım adım o'nun izinde Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Semerkand dergisinin konu aldığı bir yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Adım Adım'onun izinde, hakkında bilgi edinmek için buyrun Melek'ler; Adım Adım O’nun İzinde Hz.Muhammed (sav) yol izi Allah Rasulü s.a.v. Efendimiz’in sözlerine, uygulamalarına ve herhangi bir durumla ilgili tavrına “Sünnet” diyoruz. Sünnet’i...

Sayfayı Paylaş