gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir arkadaşım tesafü eseri Turkcellden adına kayıtlı 12 tane hat olduğunu öğrenmiş, düşünebiliyor musunuz tam 12 hat ve arkadaşımın 3ü dışında hiçbirinden haberi yok. Hemen yardımcı olmuşlar da gerekeni yapmış ama bayağı uğraşmış.Şimdi beni de korku sardı.Acaba böyle adıma açılmış hatlar varsa öğrenebileceğim bir sorgulama sistemi varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Günümüzde 18 yaşını dolduran herkes istediği kadar telefon hattı alabiliyor. Bunun riskleri hakkında belkide pek çoğumuz hiçbirşey bilmiyoruz. Aldığımız telefon hatları ilerde başımıza büyük dert açabilir. O yüzden çok dikkatli olmalı ve aldığımız ve kullanmadığımız tüm hatları kırıp atmak yerine abonelik merkezlerinden tek tek kapattırmalıyız.
    Peki üzerinizde kaç hat var bunu kolayca öğrenmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise yapmanız gereken işlem yasal ve oldukçada kolay.

BURAYA tıklayın...

Açılan sayfada karşınıza çıkan sorgulama ekranı üzerinde TC kimlik numaranızı ve halen kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasını yazın.

Kullandığınız telefon hattının operatörünü belirleyin.
    Güvenlik kodunu doğru bir şekilde kutucuğun içine yazın.
    Şifreniz telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır ? Bunun bir cetveli var mı tarih olayı nasıl yapılıyor neye göre hesap yapacağım ?
  2. Kedimin kaç yaşında olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

Kedimin kaç yaşında olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

Ben yaklaşık 3 ay önce bir kedi sahiplendim ama kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ve öğrenmeyi çok istiyorum...Acaba size kedimin fotoğrafını yüklesem bana kaç yaşında olduğunu söyleyebilirmisiniz..?
  3. adıma açılan hatları nasıl sorgulayabilirim ?

adıma açılan hatları nasıl sorgulayabilirim ?

Merhaba.Bir arkadaşımın adına hat açıldığını öğrendik, kendisinin haberi bile yok. Hemen müdahale ettik tabi.Benim sormak istediğim adıma hat açılmış mı sorgulayabileceğim link var mı acaba ?
  4. ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ?

ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ?

Geçenlerde bir arkadaşımın haberi olmadan adına hat alınmış, Turkcelle gittiğinde ortaya çıktı. Gerekeni yaptılar ama şimdi ben de kıllandım. Acaba adımıza olan hatları öğrenebileceğimiz bir sorgulama linki var mı ?
  5. Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz...

Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz...

Bu konu; Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, az önce açtığım haberde Cüneyt Arkın'ın bir kızı ve torunu olduğunu ve kızıyla da torunuyla da görüşmediğini öğrendim. Tabi hemen aklıma Arkın'ın eşi geldi. Acaba haberi var mıydı bundan? Vardıysa neden görüşmemelerine ses çıkarmadı? Yoktuysa şimdi gazeteden öğrenince ne yaptı, ne...

Sayfayı Paylaş