Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bu konu; adını feriha koydum melodika notaları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların bir dönem en çok izlenen dizilerindenbiri olan Adını Feriha Koydum dizisinin melodika notalarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Re la sol fa fa sol mi(2 kere).

Re la sol fa mi fa fa sol mi re do mi mi fa sol mi re.

Re re(ince) do si(bemol) la.

Re re(ince) do la si.

Re re(ince) do si(bemol) la sol fa mi re mi mi fa sol mi re.

2. samire seferova

samire seferova Forum Okuru

selam butun kadinlar melekdir guler yuzludur

Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum (Show Tv)

adını feriha koydum çekim günleri adini feriha koydum cekim yerleri adını çekim yerleri yeri adini cekim yeri 6 Ocak Perşembe günü yayına girecek olan Adını Feriha Koydum adlı dizinin başrollerinde başarılı oyuncu Vahide Gördüm ve Aşk-ı Memnu dizisinde Nihan rolüyle tanıdığımız Hazal Kaya yer alıyor... Şimdi geçelim dizinin genel hikayesine :tik: Adeta bir Türkiye gerçeğinin...
  2. adını feriha koydum 1. bölüm özeti

adını feriha koydum 1 bölüm özeti adını feriha koydum özet emir sarrafoğlunun gerçek adı apartmanın adı 1bölüm özeti ewet meleklerimm bence kadrosu güzel bakalım dizi tutucakmı?? Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın...
  3. Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

adini feriha koydum sekiller adini feriha koydum sekilleri adını görseller adını sanem sanem Adını Feriha Koydum dizisinde Sanem rölüyle karşımıza çıkan oyuncunun resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. [img][img][img][img][img][img][img]
  4. Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

adını feriha koydum çekim yerleri adını feriha koydum çekim hataları emir sarafoglu resmi web sitesi emir sarafoglu adini Başlıkta da yazdığım üzere Melekler film hakkında ne düşünüyorsan buraya yazabilirsin küçük bir ayrıntı için tekrar tekrar konu açmak yerine herkes buraya birşeyler karalayabilir. mesela benim canım o ferihanın annesinin yaptığı nar reçeli 'nden çekerken diğer yandan da o...
  5. Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

adını feriha koydum cansu adini feriha koydum cansu kimdir sedef şahin biyografi kim Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Sedef Şahin'in biyografisi... Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı. Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile...
  6. adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  7. Adını feriha koydum'da ayrılık olcak mı?

adını feriha koydum magazin adını feriha koydumda ne olacak adını feriha koydum , hazal kaya , vahide gördüm , feriha ilgili bilgiler burada ‘ADINI FERİHA KOYDUM’DA SORUN YOK AMA AYRILIK OLABİLİR! Vahide Gördüm’ün diziden ayrılacağı söylentileri yayıldı. Finalde vurulmuştu. Bunun, Hazal Kaya’yla yaşanan sorunlar nedeniyle olduğu yorumları yapıldı. Vahide Gördüm ile Hazal Kaya arasında...
  8. Adını Feriha Koydum Final mi yapacak ya

Adını Feriha Koydum Final mi yapacak kızlar bu konuda lütfen bilgi verin ben bu diziyi çok seviyorum bitmesin istiyorum ama yaa:(
  9. Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği Ferihanın Gelinlik Modeli 29 Haziran Televizyon dizileri arasında her hafta Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi merakla beklenen Adını Feriha Koydum sezon finali yapıyor Melek'lerim. aldığımız haberlere göre Feriha yani Hazal Kaya diziden ayrılıyormuş ve bunun için de Adını Feriha Koydum final bölümünde Feriha vuruluyor galiba da ölecek:) Konuyu...
  10. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adini feriha koydum nota