gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Affet isyanım ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım
    Affına güvenerim
    Kapında dilenirim
    Kovsam yine gelirim
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım
    Defterim doldu siyah
    Amelim tekmil günah
    Sensin kuluna penah
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım
    Ben bir yüzü karayım
    Sana nasıl varayım
    Ya kime yalvaryayım
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım
    Ümmet et habibine
    Gönüller tabibine
    Rahmeyle garibine
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım
    Aşki'yi azad eyle
    Cemalinle şad eyle
    Kulum diye yad eyle
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım

Affet isyanım ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  2. Affet İsyanım Benim İlahisi

Affet İsyanım Benim İlahisi

affet isyanım benim ilahi affet isyanım benim sözleri ilahisi medet aman allahım Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et isynım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim dolu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ümmet habibine Gönüller tabibine Rehmeyle garibine Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Aşki'yi azad eyle...
  3. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)
  4. affet isyanım ilahisi

affet isyanım ilahisi

ben bir yüzü karayım ilahisi ben bir yüzü karayım affet isyanım ilahisi Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Affına güvenerim Kapında dilenirim Kovsam yine gelirim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim doldu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ben bir yüzü karayım...
  5. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş