gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Affet İsyanım Benim İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

affet isyanım benim ilahi affet isyanım benim sözleri ilahisi medet aman allahım Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım
    Ref et isynım benim
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım

Defterim dolu siyah
    Amelim tekmil günah
    Sensin kuluna penah
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım

Ümmet habibine
    Gönüller tabibine
    Rehmeyle garibine
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım

Aşki'yi azad eyle
    Cemalinle şad eyle
    Kulum diye yad eyle
    Medet aman Allah'ım
    Halim yaman Sultanım

Affet İsyanım Benim İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Medusa - Affet Beni

Medusa - Affet Beni

Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  2. Affet isyanım ilahisi

Affet isyanım ilahisi

Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Affına güvenerim Kapında dilenirim Kovsam yine gelirim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim doldu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ben bir yüzü karayım Sana nasıl varayım Ya kime yalvaryayım Medet aman Allah'ım Halim yaman...
  3. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)
  4. affet isyanım ilahisi

affet isyanım ilahisi

ben bir yüzü karayım ilahisi ben bir yüzü karayım affet isyanım ilahisi Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Affına güvenerim Kapında dilenirim Kovsam yine gelirim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim doldu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ben bir yüzü karayım...
  5. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...

Sayfayı Paylaş