gebe
  1. melelk

melelk Forum Okuru

Ağda yapmaktan çok korkuyorum ve acıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında melelk tarafından paylaşıldı.

ben ağda yapmaktan çok korkuyorum acıyor bir kere çamsakızı yaptım acısından duramadım acna diyorum tüy dökücü krem alsam nası olur yani krem güzelmidir

Ağda yapmaktan çok korkuyorum ve acıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  2. Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

gel bizim aşkımız fani olmasın herhangi biri mani olmasın enerjin nerde güç içinden gelende otuz olmadan kırkında mısın? çok canım yanıyo çok içim acıyo çoo....k söylüyorum dinlemiyo ben ya direk sana ya kabristana ya hindistan'a çok canım acıyo ya dediler aşka sabır ya da sefer lazım dedim eyvallah yok itirazım sabrın nerede seferin önünde acelen mi var firarda mısın? çok canım acıyo çok
  3. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  4. Kalbim acıyor hemde çok

Kalbim acıyor hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...

Sayfayı Paylaş