gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Ağlama gözlerim, Bu ayakta kalan En son acı hatıralar ...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Düşten uyanmış gözlerimde,
    Kanadı kırık düşlerimde,
    Sevdanın izleri var,
    Vurgun yemiş yüreğimde,
    Sessizce ağlar sonbahar,
    Hasret sancıları kanatırken bir ömrü,
    Heybemde biriktirdiğim Kırık cümlelerim var
    Gözü yaşlı bir çocuk ağlar içimde,
    Boynu bükük hatıralarım var,
    Deli deli esme başımda Gözü yaşlı anılar,
    Dert küpüm doldu taştı,
    Yağmalanmış tüm duygular,
    Yağma üstüme üstüme, Hüzün damlası yüklü bulutlar Sus!
    Ağlama gözlerim,
    Bu ayakta kalan En son acı hatıralar

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Ağlama gözlerim, Bu ayakta kalan En son acı hatıralar ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - Acı Hatıralarla

Tuğba Özerk - Acı Hatıralarla

Acı hatıralarla bu evde Bitmekte gün yine kederli... Sıkıldım bu sefer hakketen Büsbütün dağıttım kendimi... Ben bu saatten sonra hizaya gelsem ne olur? Ben bu saatte sevdayı bulsam ne olur? Aklıma gelenleri söylemem lazım Lafımın arkasaında durup dönmemem lazım Eğilmeden, kırılmadan dimdik ayakta Hatta, belki bu şehri terketmem lazım...
  2. Tuğba Özerk - Acı Hatıralar

Tuğba Özerk - Acı Hatıralar

Cok begendigim bir bestedir bu ... sizinle paylasmak istedim Melişlerim :) Acı hatıralarla bu evde Bitmekte gün yine kederli Sıkıldım bu sefer hakikaten Büsbütün dağıttım kendimi Ben bu saatten sonra Hizaya gelsem ne olur Ben bu saatten sonra Sevdayı bulsam ne olur Aklıma gelenleri söylemem lazım Lafımın arkasında durup dönmemem lazım Eğilmeden kırılmadan dimdik ayakta...
  3. Kalan Son 3 Kilonuzu Bu Diyetle Verebilirsiniz!

Kalan Son 3 Kilonuzu Bu Diyetle Verebilirsiniz!

diyet programı, 3 kg verdiren diyet, çabuk zayıflatan diyet Sevgili melekler, artık kilo vermeye karar verdiniz, sağlığınızla ilgili tetkikleri yaptırdınız ve uygun bir diyet programıyla paralel sporunuzu büyük bir hevesle yapıyorsunuz. Kilo verdiniz ama o kalan 3 kg yok mu, sizi deli ediyor. Yapışmış, çıkmam diyor. Ne yapacaksınız? Tabiki şimdi sizlerle paylaşacağımız diyeti uygulayacak ve...
  4. Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

kenan ışık haberleri, kenan ışık sağlık durumu, kenan ışık öldü mü Sevgili melekler, İstanbul Beşiktaş'ta 21 Mart'ta beyin kanaması geçiren ve o tarihten bu yana Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören usta tiyatrocu Kenan Işık gözlerini açtı. Günlerdir eşine refakatçi olan Beril Işık, "Gözlerini açtı. Bilincinin yerine gelmesini bekliyoruz" dedi. Işık, tiyatrocunun...

Sayfayı Paylaş