gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

aglayan göz yaşları ağlayan göz avatarları ağlayan gözler avatarları aşk için gözler gözyaşları .

Gitmeliyim dedi son bir çabayla kurtulurken buluttan, gitmeliyim ne olur anla yepyeni hayatlar beni bekliyor.

İçimde bir ürperti dolaştı okudukça yazılanları. Giden gitmişti nasıl olsa, ya ardında kalan yaralı yürek. Gözlerimin içine bak, göreceksin yalnızlığı, kimsesizliği. Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları dökülenler. Bir çocuk getirmiştim yıllar öncesinden bugüne. Sen yanımda oldukça o çocuk hep ortaya çıkıyordu. Sen gidince zaten kimse yok.

Deli bir kimsesizlik başladı yağmurla birlikte az önce. Her damlada daha da eksildi sevgi denen boşluk, düşen ilk damla kendime olan sevgimi sildi kolayca, sonraki yaşam sevincini, bir sonraki dostluk duygumu… Böyle sürüp gitti yağmur, sel olup akan duygularımın ardından bakakaldım sadece.

Bir ses duyuldu bulutlardan, her ayrılan damlaya gitme diyordu parçalanmış bulut. Gitme çünkü sen gittikçe ben eksiliyorum. Gitme sen gidince ben biteceğim. Yine gelirim diye yanıt verdi yağmur damlası buluta, güneşli günler farkında olmadan beni sana getirir, meraklanma kavuşuruz yakında. Gitme dedi bulut son kez; döndüğünde bulacağın bulut ben olmayacağım çünkü. Bak sen gittikçe azalıyorum, her damlan beni parça parça bölüyor.

Dinlemedi yağmur damlası bilinmezliğin çekimine kapılmış, gözü görmez olmuştu ardında kalan solan hayatı. Gitmeliyim dedi son bir çabayla kurtulurken buluttan, gitmeliyim ne olur anla yepyeni hayatlar beni bekliyor. Sen başının çaresine nasılsa bakarsın.

Kısılan sesine rağmen bir cümlelik güç bulabildi bulut kendinde. “Seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum, sensizlik çok canımı acıtıyor. Gitme…”

Gittin...
    bir okyanusun ortasında,
    tek küreği kaybolmuş
    sandalda dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim artık.
    Bil ki; Sevmekten vazgeçmedim seni,
    bil ki seninle birlikte sevdanıda taşıyacağım yüreğimde.
    Bil ki seni...
    unutamadım...

alıntıdır

2. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları
    Kısılan sesine rağmen bir cümlelik güç bulabildi bulut kendinde. “Seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum, sensizlik çok canımı acıtıyor. Gitme…”

.............:cry_smile::cry_smile::cry_smile:

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çooook güzel eline yüreğine sağlık teşekkürler..

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim arkadaşlar

Ağlayan gözler benim değil yarım kalan aşkın gözyaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım Kalan Aşk

Yarım Kalan Aşk

Rasim, bir aksam okuldan döndüğü vakit, kendi ismine gelmiş bir zarf buldu. İçinde, çiçekli bir kağıt üstüne, su satırlar yazılıydı: "Rasim Bey, Ben sizi uzaktan uzağa seven bir genç kızım. Çok güzel olduğumu korkmadan söyleyebilirim. Dünyada en büyük emelim sizin tarafınızdan sevilmek ve sizin kariniz olmaktır. Fakat yaşlarımız çok küçük olduğu için zannederim ki birkaç sene beklemek...
  2. Deniz Seki - yarım kalan aşk

Deniz Seki - yarım kalan aşk

Bir kere sevdim diye Bin pişman etme beni Bir kere sevdim diye Bin pişman etme beni İstemiyorsan bırak Perişan etme beni Bırak boş kalsın elim Yol yakınken dönelim Arkadaşım ol yeter Böylesi daha güzel Bırak beni ne olur Burda bitsin şarkımız Bırak beni ne olur Burda bitsin şarkımız Zamanla unutulur Yarım kalan aşkımız Bırak boş kalsın elim Yol yakınken dönelim Arkadaşım ol yeter Böylesi...
  3. Aşk Değil Benim Senden Gidemeyişim

Aşk Değil Benim Senden Gidemeyişim

Gözlerim yoluna düşmüş..hiç bir şey göremiyorum senden öte... senden öte sözler duyamıyorum..aldığım nefes seninle sınırlı.. ayağıma pırangalar vurmuş odaların..çıkamıyorum eşiklerinden..bir adım ötene atamıyorum adım..hapsoldum karanlığında,kaçamıyorum.. tutsaklık demişler bunun adına..hayır bu tutsaklık değil! tutsaklık değil benim senden gidemeyişim..! başka birşey.. daha yüce. daha...

Sayfayı Paylaş