gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

ağzıma karasinek kaçtı

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bu haftanın bombasını patlatıyorum.itiraf ediyorum. bir ara fena halde esnedim.ağzımı çok açmıştım.kuzenimde karşımda oturuyordu.ağzımı bir açmıştımki ağzıma sinek kaçtı.
    çok iğrençti .

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Iyyyy peki geri çıktı mı yoksa yuttun mu? :D:D:D:D Halk arasında bir deyim vardır "ağzını çok açma sinek kaçar" diye pes diyorum hakkaten doğrulanmış :D:D:D:D:D:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sivrisinekse tamamda kara sinekse çok fena :DD:

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yarasın hahaha

Devamını anlatmadığına göre yutmuş hahaha
    Sayın Sadmin, kara sinek daha tombul diye mi fena hahaha Hani sonuçta ikisi de sinek ve bilirsiniz sinek küçüktür mide bulandırır :D:D Of ya espriye bak hahaha

5. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    çocukkendi canım .geri çıktı

ağzıma karasinek kaçtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karasinek (Stomoxys calcitrans)

Karasinek (Stomoxys calcitrans)

Karasinek (Stomoxys calcitrans) Yağmur yağmadan önce sineklerin çılgına dönüp insanları fena halde ısırdıklarına herkes dikkat etmiştir. Fakat dikkatle gözden geçirilecek olurlarsa, bilhassa ayak bileklerine, boyuna ve ellere saldıran bu afetlerin ev sinekleri olmadığı görülür. Vücutları daha kısa, karınları daha yuvarlaktır. Üstelik ev sineğinin enli ve törpümsü tertiplerinin yerine, uzun ve...
  2. Seki'nin şoförü açtı ağzını

Seki'nin şoförü açtı ağzını

Ünlü şarkıcı Deniz Sekinin uzun yıllar Şoförlüğünü yapan Mecit Çam bir konuştu pir konuştu haber ile ilgili detaylar söylenen sözler hepsi bu haberde saklı.... 'DENİZ SEKİ'Yİ HÜSNÜ ALIŞTIRDI!' İSTANBUL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NIN PLANLI UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA, TUTUKLANAN ÜNLÜ SANATÇI DENİZ SEKİ'Yİ ETKİN PİŞMANLIK KANUNUNDAN FAYDALANARAK HER ŞEYİ ANLATAN 7 YILLIK ŞOFÖRÜ MECİT ÇAM'IN YAKTIĞI...
  3. Gülben ağzındaki baklayı çıkardı!

Gülben ağzındaki baklayı çıkardı!

Gündemde kalmak için sürekli birbirleri hakkında bişiler söyleyip duruyorlar bide izliyoruz böğlee:D SİBEL CAN'IN 'ANNEMİN CENAZESİNE GELMEDİ' SİTEMİNE GÜLBEN'DEN YANIT: ATLAS, DOĞDUĞUNDA O BENİ ARADI MI? Sibel Can, annesinin ölümünde, yakın arkadaşı Gülben Ergen'in taziye ziyaretine gelmek yerine sadece cep telefonundan mesaj çekmesine çok kırıldığını söylemişti. Uzun süredir...
  4. Yüzerken ağzıma su kaçtı orucum bozulur mu

Yüzerken ağzıma su kaçtı orucum bozulur mu

Yazlıkta yüzerken diyelim ki ağzıma şu kaçtı burundan ordan mideye melekler, orucum ne oluyor bozuluyor mu ?

Sayfayı Paylaş