gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ahmet Maranki varis için bitkisel çözümler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ahmet maranki varis için bitkisel çözümler varis için bitkisel çözümler iç tedavi çözüm ibrahim saraçoğlu Ahmet Maranki'den varis şikayeti olanlar için önermiş olduğu bitkisel doğal varise iyi gelen formülü ve gerekli olan malzemeleri veriyorum.
    Varis, toplardamarların bozulması ve kanın katılaşması, kan dolaşımının bozulması sonucunda toplardamarların şişmesi şeklinde oluşur.

Varise karşı pratik bitkisel formüller

• 1 litre beyaz ispirtonun içine 4 adet kafirun koyun. Akşam elde edilen karışımı varisli bölgelerinize sürdükten sonra streç filmle sararak yatın.

Ertesi sabah tekrar aynı uygulamayı tekrarlayın.

• Çoban çantası otu, kekik, at kuyruğu otu ve at kestanesinin kabuğu ayrı ayrı ya da hepsini beraber çay gibi demleyerek günde 3-4 su bardağı içilir.

• Fındık yaprağı ve asma yaprağı çayları varise çok iyi gelir.

• 1 bardak kaynar suyun içine, 4 gram rezene konularak 10 dakika bekletilerek günde 2-3 bardak içilir.

• Çobançantası taze bitkisi doğranarak bir kaba konularak üzerine keskin sirke ilave edilerek 10 gün güneşte bekletilir. Elde edilen karışım ile varisli bölgeler hergün aşağıdan yukarıya doğru ovulur.

• 40 derece ısıtılmış 1 kova sıcak suyun içine yarım fincan ezilmiş şap ve 1 fincan karbonat konularak eritilir. Haftada 3 gün 15 dakika süre ile bacaklar dize kadar bu suya konur. Varisler daha yukarı çıkmış ise aynı işlem küvette tekrarlanır.

• Fındık ağacı kabuğu, ceviz ağacı kabuğu ile kaynatılır. Suyu ile varislerin üstüne pansuman yapılır.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler

Ahmet Maranki varis için bitkisel çözümler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Maranki’den bitkisel varis tedavisi

Ahmet Maranki’den bitkisel varis tedavisi

bitkisel varis tedavisi ahmet maranki varis tedavisi bitkisel tedavi yöntemleri ayak yanmasına çözüm Özellikle uzun süre ayakta kalanlarda zamanla oluşan varisler kişi için son derece rahatsızlık veren bir durum teşkil eder. Varisler için bir çok bitkisel tedavi yöntemi açıklansada şu an ben Ahmet Maranki'nin açıklamış olduğu varis problemi olanlara özel formülden bahsetmek istiyorum...
  2. Ahmet Maranki çiller ve lekeler için bitkisel formül

Ahmet Maranki çiller ve lekeler için bitkisel formül

ahmet maranki çiller hamilelikte oluşan çiller Yüzdeki çiller ve lekeler için Ahmet Maranki'nin tavsiye etmiş olduğu bitkisel formülü ve malzemelerini sizler için veriyorum arkadaşlar. Önemli olan kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenmektir. Kanınızı temizlemek için Kozmik beden temizliği uygulamasını mutlaka yapınız. Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane...
  3. Ahmet Maranki'den Astım İçin Bitkisel Çözümler

Ahmet Maranki'den Astım İçin Bitkisel Çözümler

Ahmet Maranki Astım Tedavisi Ahmet Maranki Astım Hastaları İçin Öneriler Astım hastalığı çekenler için Ahmet Maranki'nin tavsiyesi bazı bitkisel çözümleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ahmet Maranki nefes darlığı çekenler için pratik ve şifalı bitki tariflerini açıkladı. 10 adet karanfil, 10 adet karabiber, 6 adet zencefil, 5 adet tarçın, bir tutam ısırgan otu ve 1 tutam ayva...
  4. Ahmet Maranki'den Şeker Hastalığı İçin Bitkisel Çözümler

Ahmet Maranki'den Şeker Hastalığı İçin Bitkisel Çözümler

Şeker Hastalığı Diyabet İçin Bitkisel Öneriler Ahmet Maranki diyabet için öneriler Bitkisel tedavi uzmanı son derece yaygın olan diyabet hastaları için bazı bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsetmiş melekler :) Bu bitkisel önerileri biz de sizlerle paylaşıyoruz. Buyrun ..:tik: Profesör Doktor Ahmet Maranki, Diyabet ve şeker hastalığı sorunu olanlar için çeşitli tamamen doğal ve bitkisel...
  5. Ahmet Maranki'den Sinüzit İçin Bitkisel Çözümler

Ahmet Maranki'den Sinüzit İçin Bitkisel Çözümler

Sinüzit Tedavisinde Kullanılan Bitkiler Ahmet maranki'den Sinüzit Formülleri Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki yaygın bir hastalık olan sinüzit için bazı bitkisel çözümler tavsiye etmiş melekler :) Biz de bu bitkisel önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Buyrun ..:tik: Ahmet MARANKİ' den Pratik Sinüzit Formülleri - Hatmi yaprağı, altın başak, orman sarmaşığı eşit karışımının çayı, 2-3...

Sayfayı Paylaş