gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ahmet Mekin kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ahmet mekin kimdir ahmet mekin kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri

Kendisi gibi oyuncu olan şükran Sabuncu'nun eşi Ahmet Mekin hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler.

1932 yılında İstanbul’da doğdu. Mahşere Kadar adlı filmiyle sinemaya geçti
    (1957). Bir süre tiyatro oyunculuğu yaptı. Oyuncu Şükran Sabuncu'yla evlendi.
    Önemli filmleri: Aşktan da Üstün (Osman F. Seden), Kelebekler Çift Uçar (Tarık Dursun K.), Bir Türk'e Gönül Verdim (Halit Refiğ), Düğün (Lütfi Ö. Akad), Selvi Boylum Al Yazmalım (Atıf Yılmaz).

Ahmet Mekin kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Yıldırım Kimdir

Ahmet Yıldırım Kimdir

Ahmet Yıldırım Kimdir biyografisi............ Arkadaşlar Ahmet Yıldırımın hayatı hakkında kısa bilgi yazarmısınız bana olumlu dönerseniz çok sevinirim tşkler şimdiden
  2. Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir

Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir

Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir biyografisi var mı ya da hayatı hakkında bilgisi olan var mı
  3. Ahmet Muhip Dıranas Kimdir

Ahmet Muhip Dıranas Kimdir

Ahmet Muhip Dıranas Kimdir Selam arkadaşlar sizden Ahmet Muhip Dıranas hakkında bilgi ve biyografi bekliyorum
  4. Ahmet Selçuk İlkan Kimdir

Ahmet Selçuk İlkan Kimdir

Ahmet Selçuk İlkan Kimdir biyografi bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim kızlar.
  5. Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Ahmet Mekin Kimdir?

Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Ahmet Mekin Kimdir?

Bu sayfa; Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Ahmet Mekin Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden birisi olan Ahmet Mekin, Tatar Ramazan dizisinde Ramazan'ın babası Tatar Ahmet rolünü üstleniyor. Başarılı oyuncuyu şöyle bir hatırlayalım isterseniz... Aslen Kars’lı olan Ahmet Mekin, 1932 yılı İstanbul doğumludur. 71...

Sayfayı Paylaş